RSS kanály

Oznámení: Koordinátor/koordinátorka fundraisingu a PR

Oznámení > Nabídka práce

PR fundraising

Zajímá Vás kreativní práce? Chcete ve své práci najít hlubší smysl? Máte chuť stát se součástí týmu velké a stabilní neziskové organizace? Stojíte o to potkat se s inspirativními lidmi? Je Vám blízké téma péče o lidi s handicapem a láká Vás vytvářet jim podporu tak, aby mohli žít život podle svých představ? Přidejte se do týmu Diakonie Praha!
Náplň práce: - Komunikace a spolupráce s individuálními a firemními dárci, příznivci a partnery Diakonie Praha - rozvíjení stávajících vztahů a hledání nových příležitostí - Tvorba a realizace kampaní směřujících k růstu pravidelného dárcovství i k podpoře jednotlivých projektů - Vyhledávání grantových příležitostí ve spolupráci s manažerem dotací, psaní žádostí na nadační fondy a nadace - Předávání aktuálních informací směrem k veřejnosti a našim příznivcům - Účast na prezentačních akcích ve spolupráci s ostatními zaměstnanci (např. veletrhy sociálních služeb jednotlivých městských částí a NGO market) - Tvorba obsahu pro web a sociální sítě - Příprava pravidelného e-zpravodaje - Psaní textů, focení, vymýšlení a vytváření vizuálů - Monitoring mediálních výstupů - Budování media relations – kontakty s médii a novináři - Vytváření propagačních materiálů ve spolupráci s grafikem - Plánování a organizace akcí (Zahradní slavnost, Den dětí, benefice) - Interní komunikace ve spolupráci s personálním oddělením - Budete mít kreativní a pestrou práci, která má smysl!
Co od Vás očekáváme:
- Minimálně středoškolské vzdělání, VŠ v oboru výhodou - Orientaci v problematice PR a FR - Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – minimálně B1 - Velmi dobrou znalost českého jazyka a stylistiky - Dobrou orientaci v nových médiích a sociálních sítích - Kladný vztah k IT technologiím, zkušenost s úpravou video, audio a foto materiálu výhodou - Schopnost samostatné, iniciativní a kreativní práce - Dobré organizační a komunikační dovednosti - Aktivní přístup k práci, zodpovědnost a pečlivost
Co nabízíme: - Práci na zkrácený úvazek v Praze (0,8 až 0,9 úvazku, tj. 32 až 36 hodin/týden) - Zajímavé mzdové podmínky - Prostor k růstu, příležitost potkat se se zajímavými lidmi a projekty, kreativní a pozitivně laděný tým - Neformální a přátelské pracovní prostředí, možnost domluvit se na všem - Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnu dovolené, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon a počítač) - Zázemí stabilní neziskové organizace - Příjemné pracovní prostředí s velkou zahradou
Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu. Vybraní uchazeči/uchazečky, kteří splňují požadavky, budou pozváni k výběrovému řízení. Výběrové řízení bude probíhat na adrese: Vlachova 1502, 155 00 Praha 13 Stodůlky.
Nástup: Co nejdříve
Odpovědí na tento inzerát souhlasíte s uchováním Vašich osobních údajů v souladu s nařízením č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů po neurčitou dobu nebo dokud neobdrží písemnou žádost o odstranění těchto údajů.
Kontakt: Bc. Jiřina Korbelová, 734 291 058,
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jiřina Korbelová <>
Stav: trváKontaktní formulář


<Neověřeno!>

Re: Koordinátor/koordinátorka fundraisingu a PR


Ověření emailu