Oznámení: Hledáme osobní asistenci

Oznámení > Nabídka práce

Hledáme osobní asistenci – výpomoc do domácnosti pro rodinu manželů z města Svitavy.

Rodina je manželka Iveta, manžel Jan je na invalidním vozíku po úrazu (věk 46/43), dcera Kristýna 8 let.
Hledáme pomocnici do domácnosti. Ideální je dlouhodobá spolupráce. Honorář nabízíme cca 15.000 Kč + hrazení odvodů za měsíc rozdělený dle počtu brigádníků a jejich času.
Alternativa: Nabízíme také samostatný pokoj, stravu zdarma, wi-fi a PC k dispozici pro uchazeče, který by jako např. Student nebo senior chtěl v rodině bydlet např. místo internátu/kolejí/privátu apod.
Od pomocnice očekáváme: běžný úklid v domácnosti, pomoc s manželem Janem, který je na invalidním vozíku (zaučíme, není to fyzicky náročné), pomoc s vařením a další drobné věci jako např. nákupy, případně trávit čas s dcerkou, atd. Se zájemcem uzavřeme smlouvu s definováním pracovních úkonů, volného času, dovolená, atd. Rozsah fyzické práce je cca 3-5h á 24 hod.
Zájemce nemusí mít žádnou odbornou školu a vzdělání. Vítáme kvalitní charakter, empatii, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, pracovitost.
Zájemce zašle na e-mail svou fotografii a popis své osoby (vzdělání atd.) Následně naplánujeme osobní schůzku pro projednání konkrétních věcí. Při osobní návštěvě projednáme obsah, ubytování, pracovní a volný čas, atd.
Kontakt na nás: Jan a Iveta Boštíkovi, , skype: janbostik, facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011181130567
Manžel Jan pracuje formou home office na www.hiswork.cz
Hlavním důvodem této poptávky je to, že manželka Ivetka má diagnostikovánu rakovinu plic, musela odejít ze zaměstnání a šetřit se. Tím pádem se nám narušil chod rodiny v péči o domácnost, manžela na vozíku, dcerku atd.
Forma pomoci může mít různorodou strukturu. Může se skládat z docházející pomocnice nebo více pomocnic, případně formu „live-in“, že jedna osoba může bydlet v rodině atd.
Děkujeme za váš čas při čtení tohoto sdělení
Inzerent: Kazatel ČCE Filip Keller <>
Stav: vyřízeno