Oznámení: Ředitel/ka střediska Diakonie v Sobotíně

Oznámení > Nabídka práce

Diakonie Českobratrské církve evangelické vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele / ředitelky Diakonie ČCE – střediska v Sobotíně, které poskytuje především pobytové služby pro seniory - Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. Dále poskytuje odlehčovací a pečovatelskou službu. Ve prospěch mladých lidí bez funkčního rodinného zázemí zřídilo středisko dva Domy na půl cesty - v Olomouci a v Jeseníku.

Předpokládaný nástup březen/ duben 2018.
Požadujeme:
  • ukončené vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání se zaměřením na management, právo, správu, sociální práci a řízení nebo příbuzné obory;
  • manažerské schopnosti a dovednosti;
  • zkušenost s víceúrovňovým řízením pracovního týmu (minimálně 5 let);
  • orientaci ve financování sociálních služeb a projektů;
  • dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti;
  • reprezentativní vystupování, organizační schopnosti;
  • flexibilitu, samostatnost, časovou nezávislost;
  • vysoké pracovní nasazení;
  • ochotu podílet se na rozvoji kvality služeb a dále se vzdělávat;
  • respekt k hodnotám zřizovatele a schopnost dopomáhat k naplňování poslání střediska;
  • aktivně navrhovat zlepšovaní a modernizaci organizace;
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
  • řidičský průkaz B, znalost práce na počítači.

Výhodou je:
  • členství v křesťanské církvi;
  • znalost problematiky sociálních služeb;
  • znalost a orientace v neziskovém sektoru;
  • znalost světového jazyka.

Nabízíme:
  • zajímavou a smysluplnou práci;
  • zázemí velké neziskové organizace;
  • možnost osobnostního růstu – vzdělávání formou ředitelské akademie;
  • odpovídající mzdové ohodnocení a benefity.

V případě pozvání k osobnímu pohovoru požadujeme doložení kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce) a trestní bezúhonnosti. Před případným nástupem prokázání zdravotní způsobilosti.
Vybraní uchazeči budou pozváni 27.02.2018 k osobnímu pohovoru do sídla střediska v Sobotíně, Petrov nad Desnou 203. Před osobním pohovorem každý uchazeč vyplní Hoganův test osobnosti a připraví si vypracování zadaného úkolu. S vítězným kandidátem, který z tohoto pohovoru vzejde, se sejde také správní rada DČCE v Praze. Termín bude upřesněn.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 20.02.2018 na e-mailovou adresu: .
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno