Oznámení: Samostatný/á účetní

Oznámení > Nabídka práce

Vedoucí tajemník Ústřední církevní kanceláře Českobratrské církve evangelické hledá vhodné kandidáty na obsazení pracovní pozici: Samostatný/á účetní.

Vedoucí tajemník Ústřední církevní kanceláře Českobratrské církve evangelické hledá vhodné kandidáty na obsazení pracovní pozice:
samostatný/á účetní.
Agenda zahrnuje samostatné vedení účetnictví církevní organizace, podíl na závěrkových operacích a pravidelný reporting.
Požadujeme: - SŠ nebo VŠ ekonomického směru - znalost všeobecného účetnictví - samostatnost, pečlivost, spolehlivost - ochotu seznamovat se s novými oblastmi - trestní bezúhonnost
- znalost účetního softwaru Helios Orange je předností.
Nabízíme: - perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci - zaměstnání formou pracovní smlouvy na plný nebo částečný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou - možnost prohlubování profesního vzdělání a kariérního postupu - zázemí stabilní společnosti - pracoviště v centru Prahy - 25 dní dovolené a další zaměstnanecké benefity - poskytnutí pomoci při hledání bydlení v Praze.
Nástup dle vzájemné dohody.
Přihlášky spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 8. 2017 na níže uvedenou e-mailovou nebo poštovní adresu: Ústřední církevní kancelář ČCE Jungmannova 22/9 111 21 Praha 1 – Nové Město e-mail: nebo .
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jana Vondrová <>
Stav: vyřízeno