Oznámení: Personální referent/ka a mzdový/á účetní

Oznámení > Nabídka práce

Vedoucí tajemník Ústřední církevní kanceláře Českobratrské církve evangelické (ÚCK ČCE) vypisuje výběrové řízení na pozici: Personální referent/ka a mzdový/á účetní.

Personální referent/ka a mzdový/á účetní
Požadujeme: • minimálně ukončené SŠ vzdělání • praxe v oboru personalistika a mzdy minimálně 1 rok • znalost prostředí a organizačního uspořádání Českobratrské církve evangelické výhodou • trestní bezúhonnost • znalost práce s PC (Word, Excel) • odpovědnost, preciznost, důslednost, smysl pro detail
Popis agendy: • Zaměstnanec na této pozici zajišťuje polovinou sjednaného úvazku pracovní činnosti související s agendou personalistiky a polovinou sjednaného úvazku pracovní činnosti související s agendou mezd. Zároveň zastupuje zaměstnankyně na pozicích personalista a mzdová účetní v době jejich nepřítomnosti.
Nabízíme: • zaměstnání formou pracovní smlouvy na plný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou • pracoviště v centru Prahy • další zaměstnanecké výhody • 25 dní dovolené • předpokládaný nástup je polovina září 2017; jedná se o zástup za MD a RD
Přihláška musí obsahovat: • motivační dopis • strukturovaný životopis • fotokopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Přihlášky spolu se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem a fotokopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 31. 8. 2017 (rozhoduje datum doručení) na níže uvedenou e-mailovou nebo poštovní adresu: Ústřední církevní kancelář ČCE Jungmannova 22/9 111 21 Praha 1 – Nové Město e-mail: (do předmětu e-mailu uvádějte ,,výběrové řízení - pozice personální referent/ka a mzdový/á účetní“)
Českobratrská církev evangelická si vyhrazuje právo výběrové řízení prodloužit, případně pracovní pozici neobsadit.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jana Vondrová <>
Stav: vyřízeno