Oznámení: Pronajmu hezký byt 1+1/B po reko., Praha 4 Braník (blízko kostela ČCE)

Oznámení > Pronájem/Ubytování

Nabízím k dlouhodobému pronájmu zrekonstruovaný byt 1+1 38m2 s balkonem 1,8m2 (1.p.=2.NP) do klidného dvora: pokoj na jih cca 18m2 (výhled do zeleně), kuchyň 10m2 na sever do klidné ulice, předsíň cca 5m2, komora 1,2m2 na chodbě.

Byt je v cihlovém "činžáku“ v ulici Nad Přívozem (Praha 4 - Braník, 147 00).
Vybavení bytu: plastová okna+žaluzie+garnýže, vestavěné skříně, krásná zrekonstruovaná koupelnička s moderním sprchovým koutem, WC nové zvlášť, vyzděné jádro, plovoucí podlahy;
v kuchyni malá lednička s mrazákem, myčka nádobí, pračka (dle dohody), odolná dlažba a kvalitní kuchyňská linka IKEA; všude čisto a útulno :-)
V blízkosti: 300m pěšky kostel FS ČCE Braník (f. Jaroslav Pechar), Penny Market, fitness, kavárny, restaurace, Tesco, Nákupní centrum Novodvorská, Poliklinika Budějovická atd.
Blízko bytu výborné sportovní vyžití a cyklo v zeleném pásmu u Vltavy, plavecký bazén Podolí, Žluté lázně, Náplavka atd., mnoho možností volnočasových aktivit.
Spolehlivé dopravní spojení ve dne v noci (tram, bus, na Metro pár stanic), tramvají do centra Prahy 15 minut!
Vhodné pro 1-2 osoby nebo pár s malým dítětem, raději bez zvířátek…
Nájem měs. 9.000,-, poplatky (náklady na byt) cca 2450,- + převod el.+plynu+příp.internet UPC na uživatele(dohromady cca 1100,-). K nastěhování volné okamžitě.
O info či prohlídku volejte Ester (9-21h) na tel. 736 134 157. Děkuji a těším se na Vás!
Inzerent: Uživatel Evangnetu Ester Brandejsová <>
Stav: vyřízeno