Oznámení: Ústřední církevní kancelář hledá referenta pro stavební záležitosti

Oznámení > Nabídka práce

Vedoucí tajemník Ústřední církevní kancelář Českobratrské církve evangelické vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: samostatný referent/referentka pro stavební záležitosti.

samostatný referent/referentka pro stavební záležitosti
Agenda zahrnuje kvalifikované posuzování technického stavu nemovitostí, přípravu stavebních akcí, výběr smluvních partnerů, vyřizování potřebných administrativních náležitostí, vedení archivu stavební dokumentace a jiné související činnosti. Kromě přímého výkonu uvedených činností ve vztahu k nemovitostem ve vlastnictví celé církve je součástí agendy i poskytování odborných konzultací a doporučení ve vztahu k nemovitostem ve vlastnictví jednotlivých farních sborů.
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního zaměření trestní bezúhonnost nejméně 3 roky praxe v oboru (praxe na straně investora výhodou) znalost práce s PC řidičský průkaz skupiny B nebo vyšší znalost prostředí a organizačního uspořádání Českobratrské církve evangelické výhodou znalost německého nebo anglického jazyka výhodou.
Nabízíme:
perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci pracoviště v centru Prahy, dobrý pracovní kolektiv možnost pomoci při hledání bydlení v Praze zaměstnání formou pracovní smlouvy na plný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou 25 dní dovolené nástup dle vzájemné dohody.
Přihlášky spolu se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem a fotokopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 15. 8. 2017 (rozhoduje datum doručení)na níže uvedenou e-mailovou, nebo poštovní adresu:
Ústřední církevní kancelář ČCE
Jungmannova 22/9
111 21 Praha 1 – Nové Město
e-mail: (do předmětu e-mailu uvádějte ,,výběrové řízení - pozice samostatný referent/referentka pro stavební záležitosti“)
Českobratrská církev evangelická si vyhrazuje právo výběrové řízení prodloužit, případně pracovní pozici neobsadit.
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jana Vondrová <>
Stav: vyřízeno