Oznámení: Ředitel/koordinátor škol Evangelické akademie

Oznámení > Nabídka práce

Ústřední církevní kancelář Českobratrské církve evangelické vypisuje výběrové řízení na obsazení místa ředitel/koordinátor škol Evangelické akademie.

Jedná se o pracovní místo na plný pracovní úvazek, jehož náplní je koordinace sítě škol Evangelické akademie a zčásti další činnosti na úseku církevní výchovy a vzdělávání.
Požadujeme: - VŠ vzdělání - bezúhonnost - zkušenosti s oblastí školství - znalost školské legislativy - pozitivní vztah k ČCE - znalost cizího jazyka - práce s PC - ŘP výhodou
Nabízíme: - perspektivní zaměstnání - příjemná pracovní atmosféra - pracoviště v centru Prahy - zaměstnanecké benefity – např. stravenky
Předpokládaný nástup dle dohody.
Přihlášky spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 15. 12. 2016 na adresu:
Ústřední církevní kancelář ČCE Personální oddělení Jungmannova 22/9 111 21 Praha 1
Inzerent: Uživatel Evangnetu Jana Vondrová <>
Stav: vyřízeno