Oznámení: Byt k pronájmu ve Vilémově

Oznámení > Pronájem/Ubytování

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vilémově u Golčova Jeníkova nabízí k pronájmu byt 4 + 1ve svém sborovém domě ve Vilémově . Pokud by se zájemci chtěli o bytu i Vilémově dozvědět více, mohou se obrátit na faráře sboru Vojena Syrovátku: mobil 604 634 918, e-mail .

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Vilémově u Golčova Jeníkova nabízí k pronájmu bývalý farní byt ve svém sborovém domě ve Vilémově (současný farář sboru bydlí mimo Vilémov). Jedná se o byt v prvém patře sborového domu, v přízemí se nacházejí sborové prostory. Byt se skládá ze čtyř pokojů, kuchyně a koupelny. Vytápěn je ústředním topením, k němuž patří dva kotle – buď plynový, nebo moderní kotel na levnější tuhá paliva (se zásobníkem a podavačem paliva). K dispozici je i garáž a část zahrady. Staršovstvo sboru by uvítalo rodinu, která by se zúčastňovala sborového života. Vilémov je městys, v němž se nachází mateřská i základní škola, zdravotní středisko, knihovna a pošta, také má dobrou dopravní obslužnost (autobusy). Pokud by se zájemci chtěli o bytu dozvědět více, mohou se obrátit na faráře sboru Vojena Syrovátku: adresa Seč 193, 538 07 Seč, mobil 604 634 918, e-mail .
Inzerent: FS ČCE VILÉMOV U GOLčOVA JENíKOVA <>
Stav: trvá