Oznámení: Programový pracovník pro církevní rekreační a vzdělávací střediska

Oznámení > Nabídka práce

Českobratrská církev evangelická vyhlašuje výběrové řízení na pozici programového pracovníka pro církevní rekreační a vzdělávací střediska. Hlavní náplň práce programového pracovníka bude příprava a koordinace nových programů pro rekreační a vzdělávací střediska ČCE.

Hlavní náplň práce programového pracovníka: Příprava a koordinace nových programů pro rekreační a vzdělávací střediska ČCE
Základní podmínky pro uchazeče:
  • Vysokoškolské vzdělání (pedagogika volného času, andragogika, rekreologie, teologie)
  • Vítaná je významná praxe v oboru tvorby vzdělávacích programů
  • Dobrá orientace ve volnočasových aktivitách související se znalostí aktuální společenské situace
  • Zkušenost s grantovými projekty
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Organizační schopnosti
  • Kladný vztah ke křesťanskému prostředí (obeznámenost s ČCE)
  • Otevřenost pro křesťanské poselství středisek
  • PC znalost (Microsoft Office, důraz na práci v Excelu)
  • Znalost NJ (slovem i písmem), další jazykové znalosti výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Předpokládaný nástup: k 1. listopadu 2012.
Nabízíme: podporu při hledání ubytování v Praze. Délka pracovního poměru: na dobu určitou, a to 24 měsíců. V případě úspěšnosti je možnost prodloužení pracovního poměru.
Posílání přihlášek do výběrového řízení: k 1. říjnu 2012, na obálku napište Výběrové řízení PP-NEOTVÍRAT. Kontaktní osoba Mgr. Martina Sklenářová, náměstkyně pro personalistiku a vzdělávání, email: , tel. 224 999 223, 734 480 531. Výběrové řízení: proběhne v měsíci říjnu 2012, termín bude upřesněn.
Inzerent: Celocírkevní mládež <>
Stav: vyřízeno