Oznámení: Prodáme 140 ks. skládacích židlí

Oznámení > Prodám

Farní sbor ČCE v Praze 10 - Vršovicích prodá 140 ks. skládacích židlí.

Soubor 148 ks. skládacích židlí z šedesátých let. Rám je z ohýbaného masivního buku, sedák s opěrkou je z dýhované překližky. Většina židlí je mořena v barvě ořech (tmavě hnědá), část je mořena na černo. Židle byly do současnosti používány jako inventář kostela (1x týdně, cca 1,5 hodiny) a jsou úměrně tomu opotřebeny.
Počty kusů: 53 ks. - Hnědé nepoškozené (pouze běžné opotřebení) 13 ks. - Černé nepoškozené (pouze běžné opotřebení) 71 ks. - Hnědé lehce poškozené (židle vykazují lehké poškození, ale jsou funkční) 4 ks. - Černé lehce poškozené (židle vykazují lehké poškození, ale jsou funkční) 7 ks. - Silně poškozené (nefunkční, na náhradní díly)
Prodáváme pouze celý soubor židlí. Je možné si je prohlédnout na adrese: Farní sbor ČCE, Tulská 1, Praha 10 (603 528 626, Tomáš Vokatý). Nezajišťujeme dopravu. Výnos z prodeje bude darován Farnímu sboru ČCE v Praze 10 - Vršovicích.
Prodej je formou aukce, odkaz na aukci: http://aukro.cz/show_item.php?item=1840760201
Inzerent: Uživatel Evangnetu Tomáš Vokatý <>
Stav: vyřízeno