Oznámení: Vyhlášení soutěže o Logo oslav 100 let kostela

Oznámení > Různé

V roce 2012 oslavíme 100 let od otevření nově zbudovaného evangelického kostela v Hradci Králové. K této příležitosti chystáme řadu akcí, které budou provázet celý rok 2012. Všechny akce v průběhu tohoto roku, by se měly konat pod hlavičkou jednotného loga. Chceme Vás tedy tímto pozvat k soutěži o logo oslav 100 let kostela v Hradci Králové 2012.

Své nápady, náčrty a zpracování loga můžete odevzdávat do 30. 6. 2011 ve farní kanceláři nebo na e-mail sboru. Logo musí obsahovat výpověď o třech skutečnostech (100 let, kostel, evangelický), k inspiraci jsou (nebo budou) na webových stránkách sboru k dispozici fotografie kostela. O grafické zpracování návrhu pro různé formy užití se postaráme.
Odměnou šťastnému vítězi soutěže bude kromě presentace jeho loga a jeho autorství, také „lákavý věcný dar“.
Těšíme se na Vaše nápady, inspirace, návrhy.
Za FS ČCE v Hradci Králové Štěpán Brodský, farář
Inzerent: Kazatel ČCE Štěpán Brodský <>