Mládež

Co s ní souvisí, zajímá ji, chce sdělit, diskutovat ...

Odpověď na příspěvek: Re: Antikoncepce, masturbace

Od: Anonym: Radek---.karneval.cz )
Kdy: 27. 02. 2010 18:28
Předmět: Re: Antikoncepce, masturbace

Zdarec, já jen reaguju na tu antikoncepci. Nechci nikomu říkat co je správné, nebo není… sám v tom nemám jasno. Myslím ale, že by sis určitě měla dát velkýho bacha na abortivní antikoncepci (ta která může způsobit samovolný potrat aniž bys to kdy zjistila). Stanovisko Vaší církve přesně neznám, ale byl jsem na jedné evangelické přednášce, kde o tomto mluvil zkušený lékař (evangelík) a ten před abortivní také varoval, tudíž se dá čekat, že ti jí ve vaší církvi nikdo nedoporučí. Jsou to především nitroděložní tělíska a prášky po. Pozor ale, může tak zafungovat i ta běžná hormonální. Jde o to, že nedovolí uhnízdění oplozeného vajíčka (já jej již považuji za nového jedince) a nechá jej "vyhladovět" a to po cca 7dnech umírá. Prostě, když chceš používat antikoncepci, promysli to a zjisti si maximální možné množství informací jak funguje a nenech se oklamat komerčníma kecama. Pro peníze dnes lidi řeknou cokoliv a kde kdo ti bude tvrdit, že třeba prášky PO potrat nezpůsobí. Rozmýšlej a nech si poradit třeba někým zkušenějším ze sboru:) Je to dost citlivé téma a lehce můžeš ublížit nejen sobě, ale třeba i možnému novému životu.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód