Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: ČCE na Prague Pride 2021

Od: Anonym: Ladislav Cajthaml---.static.bluetone.cz )
Kdy: 06. 08. 2021 21:39
Předmět: Re: ČCE na Prague Pride 2021

Polák: "Homosexuální partnerství je útok na rodinu ce své podstatě i všech důsledcích." Ale houbeles. Začněte navštěvovat psychoterapeuta a zkuste při společných psychoterapeutických sezeních rozklíčovat, proč ve vás sexuální a vztahové chování někoho, kdo s vámi přece vůbec nesouvisí, probouzí takové zlostné reakce. Troufám si říci, že vás takových mnoho nebude. Například já mám manželku a dvě děti, naše rodina je svorná, šťastná a ani na sekundu v životě mě nenapadlo, že by snad homosexuální soužití nějakého Vládi s Jardou nebo Sabiny s Monikou komplikovalo náš rodinný život. - Je hezké, že život muže se ženou považujete za velkou výzvu. Na každý pád se ale jedná o výzvu dobrovolnou a nevynutitelnou. Ani Ježíš cestou následování této výzvy nešel, proto se netvařme, že se jedná o nějakou definiční výzvu křesťanství.
Nemáte náhodou problémy s vlastní sexuální orientací a s vlastní identitou, Poláku? U osob s nevyřešenými problémy tohoto typu to nebývá vzácné, že pálí podobnou rozhořčenou a kulometnou palbu do LGBT. Běžným heterosexuálům k tomu zpravidla chybí motiv.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód