Odpověď na příspěvek: Re: přihláška na evangelizační kurz

Od: Kazatel ČCE Jaromír Strádal <>
Kdy: 04. 05. 2008 00:33
Předmět: Re: přihláška na evangelizační kurz

Pokud to pomůže, přikládám to, co můžete dostat po korespondenci. Nevím, proč tak nečiní samy pracovnice ÚCK..?

Českobratrská církev evangelická, Ústřední církevní kancelář, Oddělení výchovy a vzdělávání Jungmannova 9, pošt.př. 466, 111 21 Praha 1, tel. 224 999 234, fax 224 999 219,

PŘIHLÁŠKA NA EVANGELIZAČNÍ KURZ 2008, Tábor J. A. Komenského v Bělči nad Orlicí 26. července – 2. srpna Údaje vpisujte prosím do šedých polí (v případě vyplňování v počítači), zvolenou variantu označte křížkem.  PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA VÝŠE UVEDENOU ADRESU  UZÁVĚRKA JE V PÁTEK 16.května 2008.
Přihlašujeme se na kurz a chceme být ubytováni: (označte prosím Vámi zvolené ubytování): velký tábor malý tábor (Sedmík – 2 lůžkový pokoj) 0 chata – 4 lůžková 0 hlavní budova (2 lůžkový pokoj) 0 (Souchatí – 4 lůžkový pokoj) 0 chata – 6 lůžková 0 hlavní budova (4 lůžkový pokoj) 0
(1) Jméno a příjmení: Datum narození: Adresa / PSČ: Telefon, e-mail: Sbor/církev:
(2) Jméno a příjmení: Datum narození: Adresa / PSČ: Telefon, e-mail: Sbor/církev:
(3) Jméno a příjmení: Datum narození: Adresa / PSČ: Telefon, e-mail: Sbor/církev:
(4) Jméno a příjmení: Datum narození: Adresa / PSČ: Telefon, e-mail: Sbor/církev:
(5) Jméno a příjmení: Datum narození: Adresa / PSČ: Telefon, e-mail: Sbor/církev:
Způsob dopravy: přijedeme autem 0 autobusem 0
Vyjádřete, prosím, Váš souhlas/nesouhlas zaškrtnutím: SOUHLASÍM 0 /NESOUHLASÍM 0 s vedením výše uvedených osobních dat v databázi Synodní rady ČCE pro její potřeby. Informace o pobytech mi příště zasílejte výhradně E-MAILEM: ANO 0 - NE 0 (zaškrtněte)