Odpověď na příspěvek: Re: UNITED festival modloslužba

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 09. 2019 15:34
Předmět: Re: UNITED festival modloslužba

Pan Polák se ve všem trefil, jen v tom bodu 5 není budoucí čas "vzejde", ale je tam přítomný čas "jsou", protože se jedná o kolektivní fenomén a anti-křesťané již dávno vládnou světu a všichni se jim klaníte. (Ale možná vám ještě přivedou nějaké individuum jako divadlo, abyste to nechápali a dívali se jinam…)
Jen ta poslední věta je pak poněkud zarážející, že ač to všechno víte, tak přesto budete dál pokračovat v tomhle zřejmém bludu… Když se roubuje strom, a když původní větve jsou špatné a nenesou dobré ovoce a ty nové se uchytily dobře, tak se ty původní větve uříznou a nechají se jenom ty dobré nové.
Pane Vrána se svou "diagnózou" - neobviňujte mě bratra z Třísky, máte svůj Trám… (vaše diagnóza je H540 v duchovním vydání, oboustranná slepota…) Lidí, kteří tyhle věci vidí, je celkem dost, ale když se o tom nesmí veřejně mluvit, tak nejsou příliš vidět, zejména když se necháte zaslepovat jen z main-stream médií… Třeba na tohle jsem narazil nedávno http://judaism.is/covenants.html a viz i další na té stránce … Takže vaše pomlouvání o mé "Diagnóze" a že to je něco vyjímečného je jen zlá lež a pomluva… (ve skutečnosti se tahle moje diagnóza jmenuje "Disident")

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód