Odpověď na příspěvek: Re: UNITED - já raději tu o Putinovi

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 01. 09. 2019 22:01
Předmět: Re: UNITED - já raději tu o Putinovi

na takový kouká moja babička na Šlágru
Je vidět, že hudbě nerozumíš. (není folklór jako folklór)
Ale také jsem měl rád "exotickou" hudbu, když jsem byl mladší a nerozuměl tomu… Dnes nejradši zajdu na koncert Musica Bohemica… Je to trochu škoda, že si tu příliš nevážíme vlastních kulturních kořenů… Ale takový problém mají leckde.
Ruské ženy se mi moc nelíbí, já radši exotické ženy
Tahle Marina Sadova není ruská, je poněkud šikmooká, je to jiný národ uprostřed Ruska, a právě hudba je chrání před asimilací… Tady ještě jedna, styl je to prý "Ethnic intellectual punk" - https://www.youtube.com/watch?v=pEA_cj1OTUg - ta je zajímavá tím, že s tím byla na festivalu v Holandsku, tak tam nemohla zpívat na nějakou "samohrajku", ale půjčila si na to bigbeatovou kapelu z Ruska, protože v tom národě s pouhými 400tis. lidmi prostě vlastní bigbeatovou kapelu asi nemají…
Je to ale chyba, že se ti líbí exotické ženy. Velká chyba. A proto jsi taky svobodný a nešťastný, protože chceš něco, co tu nemůžeš mít, a pak nechceš to, co bys tu mít mohl a měl… (čímž ale nemyslím "ruskou ženu", to je tu taky exotické a cizí) (ale když jsi jinde psal, že ti je 22 let, máš ještě čas - u muže je prý optimální věk na rodinu 35 let, u ženy 25 let…)
klípek o … Putinovi
Z hudebního hlediska to je horší škvár (tuctové techno), než to, co hraje vespodu pod těmi písněmi, co jsem posílal já… O Putinovi jsou lepší interview od Oliver Stone, anebo film "Světový řád" od Solovjeva, ten šel někde stáhnout (www.facebook.com/AC24.cz/videos/1001901033219804/ ) s českými titulky…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód