Rubrika: Novinky na Evangnetu

Nejnovější  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  Nejstarší

Škatulata kazatelů na Evangnetu

Někteří jste se vylekali, že vám zmizeli kazatelé ze sborů nebo se objevili na několika dalších. Vězte, že je to jen dočasný vtípek počítačového šotka. Chyba se ukáže toliko v přehledu sborů. Pokud si zobrazíte konkrétní sbor či konkrétního kazatele/ku, jsou všichni na správných místech. Za chybu se omlouváme, náprava bude zjednána ještě během dneška.

Údržba a upgrade systému

V pondělí 9. listopadu ve večerních hodinách dojde k upgradu systému, na kterém jsou tyto internetové stránky. Může dojít k omezení či krátkodobým výpadkům portálu. Za případné komplikace se předem omlouváme a děkujeme za pochopení. Správci Evangnetu.

Aktualizované církevní zřízení a řády

V sekci ČCE najdete aktualizované Církevní zřízení a řády. Všechny řády jsou ve znění platném po letošním 1. zasedání 35. synodu ČCE. Řády jsou opatřeny aktivními odkazy, aby práce s nimi byla co nejsnazší. Ke kterým změnám v řádech došlo, najdete v usneseních z letošního zasedání synodu. [celý článek »]

Upgrade PHP na uživatelských webech

V nejbližších dnech, pravděpodobně 3. července, dojde k déle očekávanému i žádanému upgrade PHP5 na PHP7 na serveru uživatelských webů. Věříme, že akce proběhne bez problémů. Kdybyste nějaké zaznamenali, kontaktujte spravci@evangnet.cz [celý článek »]

Přisnejší podmínky pro hesla k uživatelským účtům

Útoky spamerů nás vedou k požadování bezpečnějších hesel. [celý článek »]

Hromadná aktualizace Drupalu na Evangnetu

V souvislosti s větším zabezpečením serveru plánujeme nasadit centrální správu jednotlivých instalací redakčního systému Drupal na uživatelských stránkách. [celý článek »]

Služby po výpadku obnoveny

Dnes, 21.11. v dopoledních hodinách došlo z technických důvodů k výpadku serveru. Všechny služby (web, mail) byly obnoveny. Omlouváme se za způsobené komplikace. Správci Evangnetu.

Aktualizace serveru

27. září došlo k aktualizaci serveru, na kterém jsou uživatelské weby. [celý článek »]

Plánovaná aktualizace serveru

Ve čtvrtek 14. ledna ve večerních hodinách proběhne plánovaná aktualizace serveru, na kterém jsou umístěny internetové stránky v doméně evangnet.cz. Je možné, že dojde ke krátkodobému výpadku dostupnosti některých stránek. Prosíme počítejte s tím. Děkujeme za pochopení. Správci Evangnetu.

Nejnovější  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  Nejstarší