Historie kazatelů na sboru ČCE CHEB

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do kazatel pozn.
16. 8. 1890 11. 3. 1894 f Ferdinand Hrejsa superint. vik.
1. 1. 1947 31. 3. 1948 f Jan Barthell ThB. vikář
1. 4. 1948 16. 3. 1953 f Jan Barthell ThB. farář
1. 12. 1952 30. 6. 1953 f Bohuslav Holý farář
1. 8. 1953 31. 10. 1955 f Lubomír Líbal vikář; 1.11.1953 - 31.10.1955 voj. služba
1. 2. 1954 31. 5. 1958 f Ilja Burian farář
1. 11. 1955 30. 6. 1956 f Lubomír Líbal vikář pro Aš
1. 7. 1956 13. 7. 1958 f Lubomír Líbal vikář pro Františkovy Lázně
14. 7. 1958 31. 8. 2008 f Lubomír Líbal farář; 1.4.1993 - 30.6.1999 senior Západočeský
1. 3. 1999 r. 2001 v Kathrin Frowein speciální vikariát Ev. církve Bavorska při FSB Cheb
1. 9. 2008 31. 8. 2010 f Marek Ryšánek farář
1. 9. 2010 31. 8. 2016 f Pavel Hejzlar farář
1. 9. 2016 31. 8. 2019 f Petr Tomášek farář
  • Aktualizace: 13. 07. 2018, ÚCK (synodní rada) Alice Pištorová

Poslední změny - schematismus