Historie kazatelů na sboru ČCE LANŠKROUN

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do kazatel pozn.
1. 7. 1948 30. 11. 1949 f Jaroslav Soběslavský vikář
1. 12. 1949 31. 12. 1985 f Jaroslav Soběslavský farář; 1.11.1952 - 23.10.1954 voj. služ.
1. 1. 1986 30. 11. 1997 f Marek Vanča vikář; 1.4.1987 - 31.3.1989 voj. služ.
1. 12. 1997 31. 8. 2006 f Marek Vanča farář
1. 9. 2006 31. 8. 2021 f Daniel Tomeš farář
  • Aktualizace: 22. 08. 2020, ÚCK (synodní rada) Alice Pištorová

Poslední změny - schematismus