EA Praha hledá koordinátora/koordinátorku

Správci Evangnetu <>
Autorem textu je Martin Čech.
(18.5.2006, rubrika: Nabídka práce)


Evangelická akademie Praha – vyšší odborná škola sociálně právní a střední sociální škola hledá koordinátora/koordinátorku - vyučující odborných předmětů z oblasti sociální práce pro dálkové středoškolské studium oboru Sociální činnost v prostředí etnických minorit

Evangelická akademie Praha – vyšší odborná škola sociálně právní a střední sociální škola hledá pracovníka/pracovnici na pozici koordinátora/koordinátorky - vyučující odborných předmětů z oblasti sociální práce pro dálkové středoškolské studium oboru Sociální činnost v prostředí etnických minorit. Pracovník bude mít na starosti také koordinaci aktivit školy, realizovaných v rámci projektu Komplexní rozvoj vzdělávání znevýhodněných osob na EA Praha. Projekt je hrazen z prostředků Evropského sociálního fondu. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oborech sociální práce, romistika, učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro střední školy.

Nástup k 1.8.2006.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 19.6.2006 na adresu kamenicka.v@seznam.cz, či poštou na adresu školy.

Výběrové řízení se uskuteční koncem června 2006.


Evangelická akademie
vyšší odborná škola sociálně právní a střední sociální škola Praha
141 00 Praha 4, Hrusická 2537/7, tel.a fax: 272 761 609
e-mail: skola@eapraha.cz
http://www.eapraha.cz