Noc kostelů v Orlové

FS ČCE ORLOVÁ <>
(10.6.2016, rubrika: Aktuality)

Orlovský sbor se do noci kostelů zapojuje už po páté. I letos je pro návštěvníky připraven zajímavý program.

Program začne v 18.00 povídáním sestry Hany Pfannové o práci Diakonie ČCE v exotických zemích: Etiopii, Jordánsku, Myanmaru a možná ještě jinde. Ve 20.00 pokračuje koncertem folkového dua Šansonika (autorskou portou oceněný písničkář a kytarista Honza Dospiva s kon-geniální zpěvačkou Lucií Bublavou). Ve 22.00 na pódium nastoupí zpívající farář Štěpán Janča s programem Svět, kam hodím se i já. Ve 23.00 končí program v našem Husově domě a přesuneme se do kostela Slezské církve evangelické, kde uzavřeme noc kostelů společně s aktivisty ostatních orlovských církví modlitbou s liturgií ze skotské Iony.

Srdečně zveme všechny zájemce o návštěvu našeho sborového domu. Těšíme se na viděnou.