Seminář Dialog mezi luterskou a reformovanou tradicí

Správci Evangnetu <>
Autorem textu je Oddělení pro ekumenu a zahrani.
(15.4.2009, rubrika: Oznámení)

Komitét členských církví Luterského světového svazu v České republice - Českobratrské církve evangelické a Slezské církve a.v. a Evangelická teologická fakulta UK v Praze Vás srdečně zvou v pátek 15. května 2009 na seminář s názvem Dialog mezi luterskou a reformovanou tradicí. Seminář se koná od 14:30 do 17:30 hod. v budově ETF, ul. Černá 9.

Semináře se zúčastní významní hosté světové ekumeny - Rev. Dr. Ishmanel Noko, generální tajemník Luterského světového svazu (LWF) a Rev. Dr. Setri Nyomi, generální tajemník Světové aliance reformovaných církví (WARC), kteří promluví na témata Dialog mezi luterskou a reformovanou tradicí a Vztahy mezi LWF a WARC.

V příloze najdete pozvánku s podrobnějšími informacemi a program. Máte-li zájem o bližší informace, ozvěte se na uvedených kontaktech. Budeme rovněž rádi, když předem nahlásíte svou účast na ekumenickém oddělení ÚCK, email: ekumena@srcce.cz.

Příloha [1]: Pozvánka na seminář <pozvanka.pdf> (20.4 KB)
Příloha [2]: Program semináře <program.pdf> (19.8 KB)

• přidat komentář »
  • Původní autor: Oddělení pro ekumenu a zahrani