Bratrská škola nabízí volná místa pro žáky

Uživatel Evangnetu Martin Čech <>
(22.5.2008, rubrika: Oznámení)

Vážení rodiče budoucích prvňáků i současných žáků prvního stupně základní školy, dovolujeme si vás oslovit s nabídkou volných míst v Bratrské škole - církevní základní škole, škole s 1. stupněm ZŠ (1. - 5. třída), rodinného typu.

Chcete, aby Vaše dítě chodilo rádo do školy a ze školy spokojené? O to nám jde. Máte obavu, že Vaše dítě bude obtížně zvládat školní docházku?
Přiveďte ho k nám a my Vám pomůžeme vše zvládnout.

Chcete, aby si Vaše dítě užilo ve škole rodinné prostředí?
V naší škole je.

Je Vaše dítě trochu jiné?
U nás mu zajistíme, aby se mohlo plně uplatnit se svými specifiky.

Máte zájem, aby se Vaše dítě setkalo s křesťanstvím, biblickými příběhy?
Vaše dítě to u nás zažije přirozenou a hravou formou.

JAK ZAJISTÍME PLNÝ OSOBNOSTNÍ ROZVOJ VAŠEHO DÍTĚTE?
Kvalitní výukou. Individuálním přístupem. Projektovými dny. Intenzivní komunikací s rodiči.
Nápravami specifických poruch učení a chování pomocí kvalifikovaných speciálních pedagogů s praxí. Využitím strategické polohy školy v lokalitě pro sport a kulturu – Stromovka, ZOO, NG, Výstaviště. V rámci odpolední relaxace nabízíme školní družinu a kroužky (grafický, keramický, hudební, dramatický). Součástí školy je zahrada s prolézačkami a malým hřištěm. Budeme naslouchat Vašim názorům a přáním. Baví nás to.

KDE NÁS NAJDETE?
Rajská 300/3, Praha 7, 2 min. od metra Holešovice

JAK NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT?
V případě Vašeho zájmu se obraťte s dotazy na paní ředitelku Mgr. Pavlínu Radovou
mobil: 603 957 518 (prosíme v odpoledních hodinách)
e-mail: pradova@seznam.cz

Zřizovatelem školy je Českobratrská církev evangelická.

TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI
A NA DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI S VÁMI

Příloha [1]: Nabídka k tisku a vyvěšení <nabidka_volna_mista_bratrska_skola.pdf> (95.9 KB)