Oznámení: Pronájem střediska Sola Fide

Oznámení > Nabídka práce

Českobratrská církev evangelická nabízí od data 1. 12. 2017 k ekonomickému pronájmu objekt rekreačního střediska Sola fide v Janských Lázních, č. p. 14, 542 25 Janské Lázně, okr. Trutnov.

Celková ubytovací kapacita objektu je 55 lůžek. Převážnou část ubytovací kapacity tvoří dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Část pokojů je upravena pro pobyty tělesně postižených. Součástí objektu je kuchyň, jídelna, společenská místnost, klubovna, herna pro děti a byt správce.
Zájemci o ekonomický pronájem uvedou v rámci nabídky svoji představu o koncepci budoucího provozu střediska a nabízenou výši ročního nájmu. Nabídky označené „Ekonomický pronájem – Sola fide“ zasílejte na adresu ČCE, Ústřední církevní kancelář, Jungmannova 9, P. O. Box 466, 111 21 Praha 1. Uzávěrka pro podání nabídek je 31. 8. 2017. Bližší informace na telefonním čísle 603 822 317 nebo na e-mailové adrese: .
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: vyřízeno
Termín: 31. 8. 2017