Oznámení: Daruji SIP (VOIP) telefon Well YV2 (pro sbory ČCE)

Oznámení > Daruji

Daruji některému sboru ČCE telefon pro internetovou telefonii (VOIP) pracující na bázi protokolu SIP, model Well YV2.

Telefon se hodí pro sbory, které jako "pevnou linku" využívají internetové telefonie (VOIP/SIP) nebo o tom uvažují (z mých zkušeností je VOIP telefonie podstatně levnější i než Církevní mobilní síť!). Zejména mohu telefon doporučit těm, kdo již internetovou telefonii využívají pomocí stašího analogového telefonu kombinovaného s VOIP bránou/adapterem a kdo nejsou s kvalitou takovéhoto řešení spokojeni.
Telefon umí zobrazit telefonní čísla, podporuje až 3 účty současně. Například je tak možné "mít" v jednom telefonu oficiální sborové číslo a zároveň privátní číslo faráře (a ještě jedno navíc). Telefon také má podporu (zvláštní tlačítko s kontrolkou) pro hlasovou schránku (musí podporovat ústředna - tzn. operátor).
Upozorňuji však, že telefon NEUMÍ kvalitnější kódování hlasu (kodek) G.722 - v ČR tento kodek ovšem telefonní operátoři pokud vím stejně nenabízejí.
Telefon je použitý, ale v dobrém stavu, otestovány základní funkce.
Preferuji menší/finančně slabší sbory a pak sbory, kterým bych telefon mohl předat osobně a nemusel posílat poštou. V případě nezájmu sborů platí nabídka i pro další církevní zařízení a podobně (Diakonie, atd.).
Inzerent: Uživatel Evangnetu Petr Tomášek <>
Stav: trvá

<Neověřeno!>

Re: Daruji SIP (VOIP) telefon Well YV2 (pro sbory ČCE)