Oznámení: Výběrové řízení na místo ředitele/ky Diakonie ČCE

Oznámení > Nabídka práce

Dozorčí rada Diakonie ČCE vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele/ředitelky Diakonie ČCE s nástupem v únoru 2017.

Nabízíme práci pro strategicky řízenou církevní organizaci působící v rámci Českobratrské církve evangelické, která poskytuje především sociální, zdravotnické a pastorační služby, a jejíž součástí jsou také školské právnické osoby. Nabízíme jmenování na šestileté funkční období a přiměřené mzdové ohodnocení.
Kritéria a požadavky
  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost nejméně jednoho světového jazyka
  • členství v Českobratrské církvi evangelické
  • alespoň pětiletá manažerská zkušenost a prokázaná trestní bezúhonnost

Výhodou
  • znalost dalšího světového jazyka
  • pracovní zkušenost v Diakonii nebo v jiné obdobné organizaci a manažerská zkušenost v sociální či neziskové oblasti

Kontakt pro vyžádání doplňujících informací Ivana Swiatková, , 723 458 306.
Prosíme, doručte přihlášku, motivační dopis, strukturovaný životopis, doklady o vzdělání a výpis z trestního rejstříku v uzavřené obálce do 10. 12. 2016 na adresu správní rady Diakonie ČCE, Belgická 22, 120 00 Praha 2 – Vinohrady. Obálku opatřete zřetelným nadpisem „Výběrové řízení – ředitel/ka DČCE“.
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno