Oznámení: Diakonie ČCE hledá ředitele regionálního střediska Střední Čechy

Oznámení > Nabídka práce

Diakonie Českobratrské církve evangelické vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele / ředitelky regionálního střediska Diakonie ČCE – Střední Čechy. Středisko vznikne 1. 1. 2015 sloučením dosavadních středisek Diakonie ČCE v Čáslavi, Libici nad Cidlinou a Vlašimi. Jeho sídlo bude v Kolíně. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte, prosíme, nejpozději do 22. 9. 2014 na adresu:

Středisko Diakonie ČCE – Střední Čechy poskytuje tyto služby:
Denní stacionář, týdenní stacionář, sociální rehabilitace, odlehčovací služba, odborné sociální poradenství, sociálně terapeutické dílny, domov pro seniory, domov se zvláštním režimem, azylový dům
Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání, případně vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce nebo v příbuzných oborech; aktivní znalost problematiky poskytování sociálních služeb; řídící a organizační schopnosti; zkušenost s víceúrovňovým řízením pracovního týmu (minimálně 5 let); ochotu podílet se na rozvoji kvality služeb a dále se vzdělávat; respekt k hodnotám zřizovatele a schopnost naplňovat poslání střediska; bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Výhodou je:  členství v křesťanské církvi;  znalost světového jazyka.
Nabízíme:  zajímavou a smysluplnou práci v profesionálním týmu;  zázemí velké neziskové organizace;  možnost profesního i osobnostního růstu.
V případě pozvání k osobnímu pohovoru požadujeme doložení kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce), před případným nástupem pak prokázání trestní bezúhonnosti.
Vybraní kandidáti budou pozváni 2. 10. 2014 k osobnímu pohovoru do sídla střediska Diakonie ČCE v Čáslavi. Finalisté, kteří z tohoto pohovoru vzejdou, budou pozvání ještě 9.10.2014 do sídla Diakonie ČCE v Praze. Čas bude upřesněn.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte, prosíme, nejpozději do 22. 9. 2014 na adresu: .
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno