Oznámení: Ředitel Diakonie ČCE

Oznámení > Nabídka práce

Dozorčí rada Diakonie ČCE vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele Diakonie ČCE s nástupem v lednu/únoru 2014.

Požadujeme vysokoškolské vzdělání, členství v registrované křesťanské církvi, alespoň pětiletou manažerskou zkušenost a prokázanou trestní bezúhonnost.
Výhodou je znalost nejméně 1 světového jazyka, členství v Českobratrské církvi evangelické, pracovní zkušenost v Diakonii a manažerská zkušenost v sociální či neziskové oblasti.
Nabízíme práci pro strategicky řízenou církevní organizaci působící v rámci Českobratrské církve evangelické, poskytující především sociální a pastorační služby, jejíž součástí jsou také školské právnické osoby. Nabízíme pracovní poměr na dobu 6 let a přiměřené mzdové ohodnocení.
Kontakt pro vyžádání doplňujících informací: Ivana Swiatková, , 723 458 306
Prosíme, doručte přihlášku v uzavřené obálce do 10. 12. 2013 na adresu správní rady Diakonie ČCE, Belgická 22, 120 00 Praha 2 – Vinohrady. Obálku opatřete zřetelným nadpisem „Výběrové řízení – ředitel DČCE“.
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno