Oznámení: Výběrové řízení na místo vedoucího tajemníka/tajemnice ÚCK

Oznámení > Nabídka práce

Synodní rada Českobratrské církve evangelické (ČCE) vypisuje výběrové řízení na pozici: Vedoucí tajemník/tajemnice Ústřední církevní kanceláře Českobratrské církve evangelické (ÚCK ČCE)

Požadujeme:
  • ukončené VŠ vzdělání
  • prokazatelná zkušenost s vedením pracovního týmu
  • členství v Českobratrské církvi evangelické
  • znalost církevních řádů a zřízení ČCE
  • znalost cizího jazyka
  • velmi dobrá znalost práce s PC (Word, Excel, Access, Outlook)
  • praxe v oblasti personalistiky nebo pracovního práva výhodou.

Popis:
  • vedoucí tajemník stojí v čele Ústřední církevní kanceláře, a jako nejvyšší řídící článek zodpovídá za činnost a fungování celé ÚCK ČCE.

Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr
  • velmi různorodou činnost s možností řízení a rozhodování
  • další zaměstnanecké výhody
  • případnou pomoc při řešení ubytování
  • nástup možný dle dohody.

Přihláška musí obsahovat:
  • motivační dopis zahrnující vizi kandidáta o způsobu řízení kanceláře
  • strukturovaný životopis
  • originál výpisu z rejstříku trestů nebo notářsky ověřenou kopii (ne starší 3 měsíců)
  • fotokopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • kontakt na minimálně jednu osobu z církevního prostředí, která může podat reference.

Termín uzávěrky předkola výběrového řízení: 5.12.2012 do 15 hod. (rozhoduje datum doručení do ÚCK). Přihlášky musí být doručeny v obálce s označením „Výběrové řízení na pozici vedoucí tajemník ÚCK – neotvírat“ a doručeny na adresu: Českobratrská církev evangelická, pošt. přihr. 466, Jungmannova 9, 111 21 Praha 1 poštou nebo osobně do sekretariátu ÚCK. Na později doručené přihlášky nebude brán zřetel. Bližší informace podá E. Žváčková, tel.: 224 999 224,
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: vyřízeno
Termín: 5. 12. 2012