Oznámení: Volné místo náměstka pro personalistiku a vzdělávání na ÚCK

Oznámení > Nabídka práce

Ústřední církevní kancelář Českobratrské církve evangelické (ČCE), Jungmannova 9, 111 21 Praha 1-Nové Město (Husův dům) hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici náměstek vedoucí tajemnice pro personalistiku a vzdělávání, plný pracovní úvazek.

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání v oblasti lidských zdrojů, (příp. v  oblasti právní)
  • praxe v oboru personalistika
  • znalost církevních řádů a zřízení ČCE
  • znalost církevního prostředí podmínkou, zkušenost s farářskou prací velkou předností
  • práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost vedení týmu

(u uchazečů zařazených do dalšího kola výběrového řízení bude požadován výpis z rejstříku trestů a dvě písemné reference z předchozích zaměstnání nebo pracovní hodnocení posledního zaměstnavatele).
Nabízíme:
  • zajímavá a pestrá práce v týmu - odpovídající finanční ohodnocení
  • pracovní prostředí v centru Prahy
  • možnost prohlubování vzdělání v personalistice
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 25 dnů dovolené).

Nástup možný dle dohody.
Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte do 20. 9. 2011 na adresu Českobratrská církev evangelická, pošt. přihr. 466, Jungmannova 9, 111 21 Praha 1 nebo . Bližší informace podá E. Žváčková, tel.: 224 999 224,
Inzerent: Uživatel si přál zůstat v anonymitě
Stav: vyřízeno