Oznámení: Nabídka pracovního místa na oddělení výchovy a vzdělávání

Oznámení > Nabídka práce

Hledáme na poloviční úvazek referenta oddělení výchovy a vzdělávaní ÚCK.

Náplň práce:
- administrativní práce - vedení elektronické databáze oddělení - příjem a zpracování přihlášek na akce - grafické úpravy a přípravy tiskových propagačních materiálů
Požadujeme:
- dokončené středoškolské vzdělání - znalost MS Office - komunikativnost - spolehlivost, pečlivost, ochotu - aktivní přístup k práci - výhodou: základy grafiky na PC, dokončené teologické vzdělání
Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu - příjemné pracovní prostředí v centru Prahy - zaměstnanecké benefity - stabilní zázemí neziskové organizace
Nástup: září/ říjen 2011
Typ pracovního poměru: práce na poloviční úvazek s možností rozšíření, délka pracovního poměru: na dobu neurčitou, typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Vaše životopisy popř. motivační dopisy zasílejte na email nebo na adresu Jan Dus, Českobratrská církev evangelická, Ústřední církevní kancelář P.O.Box 466, Jungmannova 9, Praha 1, PSČ: 111 21
Uzávěrka přihlášek: 10. 7. 2011
Inzerent: Uživatel Evangnetu Eva Benešová <>
Stav: vyřízeno
Termín: 10. 7. 2011