Index: evangwiki:index ============================================================================= --- evangwiki:index 2007-04-13 00:12:12 (revize 3) +++ evangwiki:index 2021-05-18 19:04:36 (revize 4) @@ -0,17 +0,11 @@ -Vítejte na evangnetí [napoveda:wiki|Wiki] encyklopedii. +1. Stará archa chrání Noa před vodou, Bůh duhu na oblohu dá, bouře valí se pod temnou oblohou, Bůh duhu na oblohu dá. -= rozcestník = +Ref.: Když černej mrak na nebi slunce zakrejvá, když černej mrak na nebi slunce zakrejvá, navzdory černejm tmám duha nám jak slunce svítí, Bůh duhu na oblohu dá. - * [wiki:o_bohu|o Bohu] - * [wiki:o_vire|o víře] - * [wiki:o_cirkvi|o Církvi], [wiki:cirkev|církvích] a obzvláště [wiki:cce|ČCE] - * [evangnet:evangnet|o Evangnetu], [evangnet:kdo_jsme|kdo jsme], o našich [napoveda:sluzby|službách]. +2. Jít se dá i v poušti sluncem spálené, Bůh duhu na oblohu dá, kdo jde za ní, dojde k zemi slíbené, Bůh duhu na oblohu dá. -= o wiki = +Ref. - * [napoveda:wiki|co je to] wiki? - * [napoveda:wiki_zasady|zásady Evangnetí wiki encyklopedie]. +3. Kalný Jordán přejít brání dravý proud, Bůh duhu na oblohu dá, kdo jde za ní, ten nemůže utonout, Bůh duhu na oblohu dá. -= další sekce = - * [texty:index|základní texty] (křesťanské a obzvláště protestantské) - * [fararova_rukovet:index|farářova rukověť] --- texty, pomůcky a tipy pro faráře (od farářů). +Ref.