Index: cce_pruvodce:index ============================================================================= --- cce_pruvodce:index 2008-11-18 15:54:35 (revize 1) +++ cce_pruvodce:index 2008-11-20 14:12:41 (revize 2) @@ -4,7 +4,7 @@ == Brožuka „Českobratrská církev evangelická... baedeker“ == - * [cce_baedeker:obsah|Obsah brožurky] (on-line verze) + * [cce_pruvodce:obsah|Obsah brožurky] (on-line verze) * [local:/materialy/online_knihy/375-ceskobratrska_cirkev_evangelicka_baedeker|Originální verze] (v PDF ke stažení a vytištění) - * [cce_baedeker:o_brozure|O brožuře] - proč vznikla, proč nebyla vydána knižně a proč nakonec „zakotvila“ na stránkách Evangnetu + * [cce_pruvodce:o_brozure|O brožuře] - proč vznikla, proč nebyla vydána knižně a proč nakonec „zakotvila“ na stránkách Evangnetu Tato brožurka je na Evangnetu zveřejněná ve dvou verzích: nejprve jako kompletní PDF soubor ve tvaru přibližně tak, jak by šel do tisku. Druhý tvar chce být „on-line“ verzí, která se snaží využít výhod internetového média. Proto je „rozsekaná“ na jednotlivé kapitoly (tak je možné na ně pohodlně odkazovat z jiných stránek). U této on-line verze bychom též rádi dali autorům možnost informace doplnit a aktualizovat, pokud o to projeví zájem.