Oznámení: Výběrové řízení na ředitele/ku speciální školy Čáslav

Oznámení > Nabídka práce

Diakonie Českobratrské církve evangelické vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele / ředitelky Základní školy speciální a praktické školy Diakonie ČCE Čáslav, která se zaměřuje na žáky s mentálním a kombinovaným postižením. Součástí školy je také družina. Kapacita základní školy speciální je 29 žáků a kapacita praktické školy jednoleté – střední školy je 8 studentů.

Nástup od 1.8.2017.
Požadujeme:
  • předpoklady a odbornou kvalifikaci pro výkon činnosti ředitele školy podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění;
  • znalost školské problematiky a předpisů daného typu školy;
  • řídící a organizační schopnosti;
  • občanskou a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost;
  • osobnostní předpoklady – empatii, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilitu, kreativitu, komunikační dovednosti;
  • aktivní navrhování zlepšení a modernizace organizace.

Výhodou je:
  • členství v křesťanské církvi;
  • předešlá praxe v řídící funkci;
  • znalost světového jazyka.

Nabízíme:
  • zajímavou a smysluplnou práci;
  • zázemí velké neziskové organizace;
  • odpovídající mzdové ohodnocení a benefity.

V případě pozvání k osobnímu pohovoru požadujeme doložení kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce), před případným nástupem pak prokázání trestní bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti.
Vybraní uchazeči budou pozváni 25.04.2017 k osobnímu pohovoru do sídla Základní školy speciální a praktické školy Diakonie ČCE Čáslav, Komenského náměstí 140, 268 01 Čáslav. Kandidáti, kteří z tohoto pohovoru vzejdou, budou pozváni ještě do sídla Diakonie ČCE v Praze. Termín bude upřesněn.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte, nejpozději do 31.03.2017 na e-mailovou adresu: .
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno