Oznámení: Ředitel/ka Diakonie ČCE - středisko Praha

Oznámení > Nabídka práce

Diakonie Českobratrské církve evangelické vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele / ředitelky Diakonie ČCE – střediska Praha, které se zabývá poskytováním sociálních a terapeutických služeb dětem, mládeži a dospělým lidem s postižením a jejich rodinám.

Nabízí 9 druhů registrovaných sociálních služeb a provozuje 5 specializovaných zařízení. Středisko poskytuje tyto služby:
Sídlo Diakonie ČCE – středisko Praha: Vlachova 1502, Praha 13
Nástup od 01.01.2017.
Požadujeme: • ukončené vysokoškolské vzdělání, případně vyšší odborné vzdělání v oboru managementu nebo v příbuzných oborech; • vynikající manažerské schopnosti; • zkušenost s víceúrovňovým řízením pracovního týmu (minimálně 5 let); • orientaci ve financování sociálních služeb a projektů; • dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti; • reprezentativní vystupování, organizační schopnosti; • flexibilita, samostatnost, časová nezávislost; • vysoké pracovní nasazení; • ochotu podílet se na rozvoji kvality služeb a dále se vzdělávat; • respekt k hodnotám zřizovatele a schopnost naplňovat poslání střediska; • aktivně navrhovat zlepšovaní a modernizaci organizace; • bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Výhodou je: • členství v křesťanské církvi; • znalost problematiky sociálních služeb; • znalost světového jazyka.
Nabízíme: • zajímavou a smysluplnou práci; • zázemí velké neziskové organizace; • možnost osobnostního růstu – vzdělávání formou ředitelské akademie; • odpovídající mzdové ohodnocení a benefity.
V případě pozvání k osobnímu pohovoru požadujeme doložení kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce) a trestní bezúhonnosti. Před případným nástupem prokázání zdravotní způsobilosti.
Vybraní kandidáti budou pozváni 26.10.2016 k osobnímu pohovoru do sídla ředitelství DČCE Belgická 22, Praha 2. Finalisté, kteří z tohoto pohovoru vzejdou, budou pozvání ještě před správní radu DČCE. Termín bude upřesněn.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte, nejpozději do 16.10.2016 na e-mailovou adresu: .
Inzerent: Diakonie ČCE <>
Stav: vyřízeno