Diskuze k: Oznámení: : Rodinné pobyty v Bělči n. O. — "Last minute"

Nabízíme se **zvýhodněnou cenou** poslední místa na dvou rodinných pobytech v Táboře J. A. Komenského v Bělči nad Orlicí.

Téma: dotaz na rezervaci letního pobytu pro rodiče s dětmi červenec

Od: Anonym: Kapicová Zdena <> ( ---.216.broadband17.iol.cz )
Kdy: 23. 11. 2014 08:36
Předmět: dotaz na rezervaci letního pobytu pro rodiče s dětmi červenec

Navigace: link | přehled | fórum
Dobrý den, jsem matka postižené dcery (30 let) pracuji jako vedoucí odborných asistentů již 22 let v zařízení Modrý klíč. Tábor v Bělči znám, když dceři bylo pět a já se rozhodla - nebýt doma o prázdninách. Na táboře se mi moc líbilo a ještě jsem dostala asistentku k pomoci. Od roku 1994 jsem hlavní vedoucí na táborech a vedu sdružení Protebe se sídlem v JÚŠ. Proč Vám píšu: hledám ubytování se sociálním zařízením na pokoji a dva bezbariérový pokoje v době od 19. července do 2.srpna 2015 ubytování v tomto rozsahu v samostatných pokojích Buráňovi 2 lůžka, Prchalovi 2 lůžka, Veselý 2 lůžka, Kurkovi 2lůžka, Kapicovi 2 lůžka, Konvičkovi 3 lůžka, Francovi 3 lůžka. Asistenti 2 lůžka. Prosím o potvrzení, zda by to bylo možné? Nabídka programu ? Možnost zajištění dopravy na výlet? Cenová relace
Od: Kazatel ČCE Roman Mazur <>
Kdy: 27. 11. 2014 13:07
Předmět: Re: dotaz na rezervaci letního pobytu pro rodiče s dětmi červenec

Vážená paní Kapicová,
informace o podmínkách a kapacitních možnostech bělečského tábora je nejlépe zjišťovat přímo v bělečském táboře. Zde jsou kontakty:
Ale mám pocit, že v létě tam nemají skoro žádné volné kapacity, protože tam pořádá mnoho programu církev. Ovšem za pokus to jistě stojí.
Srdečně zdravím
Roman Mazur