Téma: Evangelík na třech kamenech

Od: Anonym: Honza Kladivo--- )
Kdy: 04. 11. 2019 19:38
Předmět: Evangelík na třech kamenech

Navigace: link | přehled | fórum
Chtěl bych se zeptat, zda se může evangelík vyskytovat na Třech kamenech v předvečer církevního svátku po setmění.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 11. 2019 00:23
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Může. Například je mezi evangelíky hodně turistů
Od: Anonym: Andulka Šafářová--- )
Kdy: 05. 11. 2019 14:24
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Šutr sem, šutr tam…
Od: Anonym: Honza Kladivo--- )
Kdy: 05. 11. 2019 15:01
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

To nejsou jen tak obyčejné kameny. Tam se obcuje s čertama.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 11. 2019 15:07
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Jé, vy věříte na čerty, pane Kladivo? Vy jste Kladivo na čarodějnice? Tak to byste měl psát na nějaké jiné stránky, je jich takových plno. My evangelíci na čerty ani čarodějnice nevěříme.
Od: Anonym: Honza Kladivo--- )
Kdy: 05. 11. 2019 15:21
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Zlo je personifikované. Je to v Bibli.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 11. 2019 15:37
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Tam je to jinak. Nic o čertech, nic o nočních sletech, nic o souložení s čerty. To jako byste psal, že je Bible buddhistická, protože píše o osudu. A propos, Kladivo na čarodějnice církev nikdy nepoužívala.
Od: Anonym: Honza Kladivo--- )
Kdy: 05. 11. 2019 18:53
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Nic o souložení jsem nepsal, to je vaše bujná fantazie. Obcování jako společenství. Viz. třeba apoštolské vyznání víry.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 11. 2019 19:50
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

OK. Vy jste to myslel jako společenství. To jsem nemohl vědět, a není to bujná fantazie moje, ale fantazie tehdejších zpráv, plných souložení čarodějnic.
Od: Anonym: Honza Kladivo--- )
Kdy: 05. 11. 2019 20:17
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Faráři by si měli přiznat, že jsou normální lidi a né ze sebe dělat asexuály. Prostě evangelický farář je normální chlap, který může dělat se svou ženou v ložnici co chce a není imunní proti slovům, která mohou mít dva významy, že ho hned napadne ta varianta sexuální. Teď vás budu šokovat, ale farář dokonce může s manželkou provozovat i orální erotiku, Bible to nezakazuje.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 11. 2019 20:33
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Trochu jste přepřáhnul téma, že? - K tomu použití slova "obcování". Vy jste ho prý (já vám to totiž nevěřím) použil ve významu, jak už se dnes běžně nepoužívá. Já jsem ho musel pochopit jako "souložení", pokud jsem nechtěl podezírat vás, že mluvíte mluvou, která pochází z minulých časů, jako byste sám přišel z dob čarodějnicných procesů. A taky proto, ještě jednou opakuji, protože v dějinných zprávách se otevřeně mluví až o sexuálním obcování s čarodějnicemi, a zase jsem vás nechtěl podezírat vás, že se tomu vyhýbáte. - Myslel jsem, že máte na mysli něco důležitého. Ve slovíčkách už se s vámi nimrat nebudu.
Od: Anonym: Honza Kladivo--- )
Kdy: 05. 11. 2019 20:42
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Na Čertových kamenech se děje ledacos, tam evangelík nemá co pohledávat a už vůbec ne v noci. Na jednu stranu se (prý) může evangelík účastnit černé mše, na straně druhé nesmí mít s manželkou sex mimo úkon plození.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 05. 11. 2019 20:52
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Taková zmatenost už tu dlouho nebyla. Připomíná mi to halucinogenní psaní. Uvedl jste asi 4 tvrzení, a podle mého jsou všechna blbosti. Nebo můžete aspoň nějaké z nich doložit?
Od: Anonym: Honza Kladivo--- )
Kdy: 05. 11. 2019 20:58
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Nevím o čem mluvíte. Jak jste to uhodl? Dlouho jsem v lese nebyl, pomalu nepoznám strom, co bych dělal na Čertových kamenech? Tam by mě nikdo nedostal ani v rámci turistiky. Stačí mi zprávy odtud a mám jasno.
Od: Anonym: Andulka Šafářová--- )
Kdy: 05. 11. 2019 17:36
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Honza Kladivo napsal(a):
 Zlo je personifikované. Je to v Bibli.
Budliky budliky…
Od: Anonym: Blekota--- )
Kdy: 05. 11. 2019 18:26
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

brekeke jdu si pro tebe
Od: Anonym: Honza Kladivo--- )
Kdy: 05. 11. 2019 20:19
Předmět: Re: Evangelík na třech kamenech

Blekota napsal(a):
 brekeke jdu si pro tebe
To si pleteš s vodníkem.