Diskuze k článku: E-cirkev.cz – pokus o nový web církve

Synodní rada spustila nový internetový portál „E-církev.cz“. Při té příležitosti uspořádala prezentační tiskovou konferenci a v různých výstupech se z úst synodního seniora i webmastera objevila slova o tom, že církev musí moderní formou předávat své postoje, pohledy na svět i informace mezi členy církve. S tím se nedá než souhlasit. Přitažlivě a srozumitelně informovat o církvi potřebujeme jako sůl. Jak se to podařilo?

Téma: Naprostý souhlas

Od: Anonym: Pavel Groll <> ( 193.165.240.--- )
Kdy: 28. 05. 2010 09:55
Předmět: Naprostý souhlas

Navigace: link | přehled | fórum
Ahoj Martine, teď jsem vyslechl tvůj příspěvek na synodu a po rychlém shlédnutí jsem došel k naprosto stejným závěrům, jako píšeš v článku. V podstatě bych řekl, že web nesplňuje základní technologické a propagační požadavky na moderní web. Otázku např. přístupnosti jsem vůbec neřešil.
Jediné s čím nesouhlasím je ten webnode, ten by skutečně asi nestačil.
Nevím, kolik celý web stál, ale na nějakou profesionální analýzu a poradenství těchto aspektů stránek, by se finance najít měly.
Chtěl jsem se zeptat tebe, případně dalších. Řeší se to? Podal si někomu nějaký podnět?
Díky, pg