Odpověď na příspěvek: Re: Text písně z Dodatku

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 18. 08. 2019 14:55
Předmět: Re: Text písně z Dodatku

A protože vám otočili to s těmi Nepřáteli proti vám, nyní ve 20. století, tak já k tomu dodávám:
Sice lze milovat i nepřítele svého, i když to je někdy těžké, ale milovat nepřátele svých bližních je zrada, ten nejhorší zločin.
A psal jsem to tu předtím 12.8. 05:55 , že bych vám vedle těch známých dvou největších přikázání rád přidal ještě třetí:
Nikomu neubližuj zbytečně.
Jenže někdy ubližujete i svou nečinností, a třeba ne nyní ale ubližování přijde zprostředkovaně potom, protože jste nyní byli nečinní. A ovšem, některé ubližování není zbytečné, často je nutné volit Menší Zlo v konečných důsledcích…

Pojmem "Nenávist" (Hate) synové ďábla nyní velmi šermují, aby umlčeli leckterou Pravdu a Spravedlnost, protože v jejich podání je HateSpeech a nenávist to, co tito synové ďábla a cenzoři nenávidí, není to naopak… (Truth seems like Hate to those, who hate Truth.) Svoboda Slova je ten nejdůležitější princip Demokracie i Společnosti, bez ní vás zaslepené povedou na porážku, když ucpou hlasy všech štěkajících varujících psů… A ne, vy nemůžete bojovat proti Nenávisti pouhou Láskou, protože ta Nenávist nezmizí tím, že vedle ní položíte Lásku. Nebo částečně můžete, někdy lze dokázáním své morální převahy získat na svou stranu nezaujaté pozorující a veřejné mínění. To je mnohdy důležitější než okamžitá zdánlivá výhra brutální silou…
Asi ano, v Osobní rovině můžete přemoci nenávist druhého svou láskou, odstranit touhu po pomstě a sžírání ducha. Ale v Kolektivní rovině to nejde, když to dosáhne příliš širokých rozměrů. A ovšem oni, třeba LGBT, mají plná ústa svobody a lásky, ale v duši mají nenávist proti normální společnosti a ovocem jejich jedu je zlá Totalita, žádná svoboda. Jak proti nim chcete bojovat Láskou, když ta je jejich falešnou zbraní? Ale to není jenom tohle LGBT, takovéhle zneužití pojmů třeba Láska a Nenávist, třeba Pravda a Lež, je velmi rozsáhlé…
Píšete klidné nenásilí. Ale pokud začnou "bít" matky a děti, tak se muži musí ozvat je bránit. Tady už nejde o tolerování zla namířeného proti mě. Mně osobně lgbt nijak neubližují, ale to neznamená, že bych proti nim ve jménu ochrany žen a dětí neměl bojovat…
Ale tady nejde jenom o lgbt, to je i přijímání migrantů, a další relativně drobnější problémy. Volání po Lásce k migrantům je volání pro přenášení Zkázy a Vražd na naše děti a vnuky. Je to zrada, a žádná Láska k Nepřátelům našich Bližních není na místě…
Co třeba Husité? Neměli třeba škodlivou nenávist ke křižákům? Neměli třeba přijít s láskou a s květinami místo se sudlicemi a vozovou hradbou, a třeba ještě pokorně strčit hlavy na špalek? Ne, to tedy neměli… Nebo 1683 u Vídně, měli snad víc milovat útočící Turky? Moc dobře tehdy věděli, že ne…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód