Technické otázky

Nové stránky serveru Evangnet budou jistě obsahovat nějaké chyby. Prosíme, pokuste se je popsat v tomto diskusním foru a přspět tak k jejich nápravě. Děkujeme Správci

Odpověď na příspěvek: Editace Akce

Od: FS ČCE PRAHA - OCHRANOVSKÝ SBOR <>
Kdy: 30. 04. 2007 14:33
Předmět: Editace Akce

Chtěl jsem přidat novou akci (koncert Evelyn Kätz v Sue Ryder 13.5.) a tak jsem delší dobu zápasil s různými chybovými hláškami, ze kterých nebylo moc zřejmé, čím jsou způsobeny: nepovolený znak, nepovolené shluky interpunkce apod. Myslel jsem, že se jedná třeba o přehlasované ä ve jménu varhanistky, tak jsem to přepsal na ae, ale nepomohlo to, tak jsem náhodně mazal různé části oznámení, až to najednou prošlo. Ve většině redakčních systémů bývá ještě možno si text před definitivním odesláním prohlédnout, zde taková možnost nebyla. Rád bych ještě nějaké detaily opravil, ale už to asi není možné. Usoudil jsem, že [X] napravo od textu by mohlo znamenat vymazání příspěvku, abych ho potom po zkušenostech nahradil novým, ale po kliknutí na [X] se akce nevymazala, tak nevim, k čemu to tom je. Asi to bude stejný problém jako minulý dotaz na editaci stránek o sboru a bude třeba mít chvíli strpení, než se systém zdokonalí. (V tuto chvíli ten konkrétní problém není až tak závažný, ptám se pro případ, že bych příště udělal větší chybu.)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód