Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Křesťanství a reinkarnace

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 04. 12. 2019 16:35
Předmět: Re: Křesťanství a reinkarnace

Pavel Tomíška napsal(a):
 Tolik lidí bylo zavražděno a umučeno ve jménu Krista, jediný důvod byl  nepochopení netolerance. Chudák Kristus, tohle určitě nechtěl, takže s  fundamentem opatrně. Četl jsem váš příspěvek dobře, vy někoho citujete,  abyste podpořil své názory, píšete o něčem, o čem víte z druhé ruky, píšete  o někom, kdo v duchovní oblasti znamená víc než mi všichni dohromady, ale  nejmenujete ho proč? Přemýšlel jsem o tom, dovedu si představit, jak  Dalajláma svým oblečením a vystupováním mohl připadat někomu, kdo se s  takovými lidmi nesetkává cize. To ale není důvod říci, že přivezl temnotu.  Pokud si myslíte, že jako biskup vnímal víc než mi všichni dohromady, možná.  Možná, ale jeho představa o temnotě bylo stejná, jako vidění temnoty  duchovních autorit koncilu, který poslal mistra Jana Husa na hranici.
Nejmenuji ho, protože ani nemusím. S Dalajlámou se setkal jediný biskup AC a pokud pohledáte tak velmi rychle najdete. Tohle nelze posuzovat zvnějšku, zde vůbec nešlo o nějakou exotiku v oblékání, chování atd… nezazněla žádná slova, nebylo to o slovech. Rád bych do toho nezabředával, protože tohle nemůže pochopit ten, kdo nechápe text Apoštola Pavla o duchovním boji.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód