Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Synodní Rada a homosexualita - kam směřovat protest nyní

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 07. 09. 2019 19:29
Předmět: Re: Synodní Rada a homosexualita - kam směřovat protest nyní

klepe na nesprávné dveře a vy mu radíte, ať klepe důkladněji, a že jsou to špatní lidé, když mu neotvírají
Z usnesení asi aktuálního synodu:
Usnesení č. 32: Příprava rozhovoru a stanoviska ČCE k otázce manželství dvou lidí stejného pohlaví
Synod ukládá synodní radě, aby jmenovala komisi, která se bude zabývat přípravou na rozhovor s lidmi z LGBTQ+ komunity a přípravou stanoviska ČCE k otázce, zda je svazek dvou lidí stejného pohlaví partnerstvím nebo může být i manželstvím. Jmenovaná komise předloží výsledky své práce 2. zasedání 35. synodu ČCE.
Vypadá to, že je zrovna tahle otázka otevřená na tom vašem synodu…
Já ty lidi v té komisi neznám a nemám k nim přístup. Pane Poláku, pokud se chcete v tomto angažovat, tak zrovna tahle komise je asi to správné místo… Předneste jim můj a zřejmě i váš názor, že LGBTqp komunita je ďábelská (dokládající informace jsem dával minule) a její podpora je proti-křesťanská a ať zváží, jaké stanovisko k tomu jako církev chcete zaujmout…
A ještě dodám ve zkratce - klást tuhle ohavnost na roveň manželství muže a ženy i symbolicky pouhým pojmenováním je zásadním špiněním institutu manželství muže a ženy. Není zde žádná rovnost mezi ohavným a hříšným a mezi správným a (pro leckteré jiné církve) posvátným. Rovnost špatného s dobrým je zlý (neo)marxistický blud.

Když se z přehledu v tématu "Aktuálně v ČCE" setřídí podle počtu příspěvků, tak z devíti vláken, která měla přes 100 příspěvků, se sedm z nich týká homosexuality, jeden hidžábu a jeden "psí knížky", evidentně to (H.) je téma, které vás tady ve fóru zajímá nejvíc…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód