Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: morální chudák ?

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 06. 09. 2019 17:45
Předmět: Re: morální chudák ?

Nemůžete končit "už mi nepište" a zároveň urážkou a posměchem, to není fér… Navíc já to tu nepíšu jenom vám, píšu to leckomu…
Ohledně emigrace do Ruska, leckteří křesťané z USA nebo z Jihoafrické Republiky už do Ruska emigrovali, protože tam křesťané mají víc svobody!
A víte, proč tam neodejdu já? Protože jsem Patriot a Vím, kde Domov můj… (Mezi Čechy domov můj… Možná bude dobré ten Lid na cestě do Číny zastavit a nechat ten Lid v Rusku duchovně, tedy ve slovanské křesťanské zemi… To ještě zvážím, nyní jen jako zajímavý nápad… Ale bydlet zůstaneme tady, dokud to tu půjde a nebude tu příliš černo… Kdyby to šlo současným tempem dál, zbyde brzy poslední enkláva Bílých lidí a Křesťanů v Rusku, až se to multi-kulturní obohacení přes volné hranice přelije i sem… To se ale jak doufám a věřím (a snažím se) zlepší i zde v Evropě celkově včas…)
zastánce totalitního myšlení a praktik
To se zkuste zeptat Lidu v Referendu, jak moc si přeje tolerovat útlak LGBTQP lobby… Zejména když bude před tím referendem dost prostoru na svobodné a dostatečné Informování lidu, aby jejich souhlas byl Informovaný… To by teprve byla demokracie, a ne ta volená totalita, která tu byla dosud, nebo vrcholná Byrokratická a Justiční Totalita z různých Svazů (Unií)… (I když je lepší jiná varianta demokracie než přímá demokracie, psal jsem to jinde…)
situaci v USA i na tzv.Západě osobně znám
To myslíte nynější situaci, nebo před pěti, deseti, dvaceti nebo padesáti lety? Je v tom velký rozdíl. Zásadní rozdíl… Zaspal jste dobu… A jestli to tam znáte osobně, tak ale jenom malý výsek, nějakou oázu. Je třeba to vidět celkově a v širším kontextu…
Je třeba umět přehodnotit předchozí hodnocení a naučená schemata, když se změní okolnosti, kdo je ten Dobrý a kdo je ten Lump, a proč… (Většina bolševiků totiž z Ruska mezitím emigrovala, hádejte kam…) (Obzvlášť se to změnilo po zvolení Trumpa, a předtím po 9/11, Patriot Act a různých válkách na blízkém východě… Evropa se zásadně změnila po posledním Shmitahu (2015), když sem přivedli Migranty a začali dusit všechna Národní Hnutí odporu…)
o té situaci přeháníte. … součást Vaši duševní poruchy
To jen vypovídá o omezenosti vašeho rozhledu… A o neschopnosti diagnostikovat, o projekci nebo totalitní snaze umlčet oponenta "straw-man" argumentem… Je nás dost, co si tohle myslíme (o škodlivosti LGBT lobby, o škodlivosti Migrace, a další…), a zkoušet umlčet Pravdu obviňováním z "duševní poruchy" nebo z "extremismu" je podlé a zlé. (Skutečný extremismus je vlastizrada těch, co nás měli chránit před hrozbou zvenčí, ale místo toho nám překáží v obraně uvnitř, v zájmu cizáků a různých Svazů.)
Nestojím o komunikaci s člověkem Vaší duševní a morální úrovně.
Zato já na komunikaci s člověkem vaší duševní a morální úrovně to třeba vysvětlím dalším podobným… (Vážím si inteligentního oponenta, i když je poněkud zaslepený nebo zkažený…)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód