Odpověď na příspěvek: Re: kam do církve, když jsme duhová rodina?

Od: Anonym: Jirka---.91.broadband12.iol.cz )
Kdy: 13. 10. 2015 20:25
Předmět: Re: kam do církve, když jsme duhová rodina?

1.Korintským 5:12-13 Takže dáte dítěti peníze na drogu? To je podle vás láska? Mami já trpím, pokud mne máš ráda, tak mi seženeš dávku. Nevolej doktora, neposílej mne na léčení, já potřebuji dávku. Ukaž mi svoji lásku a píchni mi hérák do žil, ty mne nemiluješ pokud to neuděláš. Sbory, kde Vám řeknou, že můžete praktikovat homosexuální vztah v lásce existují, sama je jistě znáte. Pokud jste dokázala najít evangnet, dát sem dotaz, tak velmi lehce dokážete najít sbor, který by Vám vyhovoval. Svědomí Vás ovšem obviňuje a víte, že nečiníte dobře, tak napíšete dotaz a čekáte, že Vám druzí schválí hřích. Já nebudu Váš vrah ani soudce Pán k Vám lásku má, já, i když se neznáme, také, nenapsal jsem Vám žádné slovo odsouzení. Napsal jsem vám slova lásky. Pokud si myslíte, že jsem lepší než vy, nebo že jste horší než já, tak se mýlíte. Mám také sklony k hříchu, k jinému, ale Pán hříchy nedělí, uvědomuji si svoji hříšnost a činím pokání a od hříchu utíkám. Někdy mne ovšem doběhne, ale nechci jej a utíkám, prosím a pláču.. nejhorší co by mi bratři mohli učinit, kdyby mi řekli, tvůj hřích koření církev, Pán tě takového stvořil… Nemylte se! Tuto výmluvu zkoušel i Adam na Boha, když na Něj svedl svůj hřích slovy: to žena kterou jsi mi TY dal. Ne já, ale ty Bože jsi mi dal ženu, ne já hřeším, ale ty Bože jsi mne tak stvořil… Nezdá se mi, že Bůh se Adamovi omluvil a řekl, aha Adame, to mi nedošlo, promiň Adame. Je to zapsáno poněkud jinak. Pán nikoho k hříchu nenutí a nikoho k hříchu nestvořil. Je to volba člověka hřešit. Máte svobodu hřešit, já bych byl první, kdo by bránil homosexuály, kdyby je chtěl někdo perzekuovat, ale to neznamená, že začnu tvrdit, že praktikování homosexuality není hřích. Pokud svoboda člověka neomezuje jiného, tak se budu zastávat svobod všech lidí, ale pokud je to svoboda ke hříchu, tak hřích nenazvu dobrem. Jste svobodná, ve svobodné zemi, ale na zotročené zeměkouli. Takže si svobodně vyberte, doporučuji shromáždění, kde je čisté Boží Slovo. Vhod či nevhod, kde není přijímání osob… není jich mnoho, ale jsou taková. Chápu, že se po těchto slovech necítíte dobře, nikomu není příjemné, když se zjeví jeho hřích, ale proč spojujete lásku s nutně dobrými pocity? Lidé kolem Pána se cítili pokaždé dobře? Cítili se dobře, když uviděli svůj hřích vedle svatosti Pána? Mně třeba nedělá dobře psát Vám tyto slova, protože Vás bolí, ale nemohu jinak. Mohla jste mi být lhostejná, mohl jsem mlčet, jenže Vy mi lhostejná nejste, Pánu lhostejná nejste, proto píšu, i když to bolí. A nejen Vás. Pán s Vámi

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód