Odpověď na příspěvek: Re: Martine, probodněte se!

Od: Anonym: ab&ac <> ( ---.poda.cz )
Kdy: 25. 06. 2017 21:43
Předmět: Re: Martine, probodněte se!

K lidovcům, jsem našel jeden příhodný komentář. Překopíruji:
Citát: "Mnozí mi napsali: „Lidovce bych nikdy nevolil, protože…“
Já také ne. A sice proto, že tato strana je pro přijímání migrantů, což zcela jasně povede (a západní Evropa je toho jasným důkazem), k prolévání nevinné české krve. Ještě si vzpomínám na slova pana Bělobrádka, že bychom měli přijímat 7000 migrantů ročně. A to v rámci scelování rodin (a za rodinu si migrant může označit kohokoli, aniž bychom si to mohli ověřit), si tento počet můžeme klidně vynásobit deseti. Tedy první rok 70 000, druhý rok celkem 140 000 migrantů - a tak dále až k úplné likvidaci českého národa. Přitom migranti naši přátelé nejsou! Viz např. článek: JSOU MUSLIMOVÉ NAŠI PŘÁTELÉ? UPRCHLÍCI - NEBO MIGRANTI?
Příčinu jednání lidovců, které hodnotím jako jasně protinárodní, vidím v tom, že sám papež prosazuje zničení národních států Evropy. Viz článek na této adrese: http://zpravy.idnes.cz/papez-frantisek-katolici-krestane-trump-kritika-f6r-/zahranicni.aspx?c=A170411_140511_zahranicni_aba
Lidovci jsou katolickou stranou, tedy stranou se silnou vazbou na papeže. Papežské barvy jsou bílá a žlutá. Nevšimli jste si žlutých kravat u lidovců, žlutých ubrusů na jejich sjezdech???
V linku výše je uvedeno, že postoje papeže ŘKC štěpí. Proti zaplavení Maďarska migranty byli i maďarští katoličtí biskupové, kteří svůj nesouhlas s papežem vysvětlovali takto: "Svatý Otec nezná zdejší situaci." Je skutečně tristní, že světští lidé jako např. maďarský premiér Orbán bojují proti migraci, která přináší jen násilí a smrt - zatímco papež svým postojem toto násilí jen podporuje! https://www.youtube.com/embed/cQf9U4TQa4c
Díky Pánu za statečného premiéra Orbána! Díky Pánu za statečnou premiérku paní Szydlovou!!! Může se náš pan Sobotka vůbec srovnávat s těmito velikány?
Pokud jde o lidovou stranu, tak její nepřiměřené sympatie k sudetoněmeckému hnutí, jaké projevují ministři Herman a Bělobrádek svědčí o něčem velice neblahém. Podle mého názoru (pokud se ho ještě vůbec mohu dopustit) jsou lidovci jen maskovaní sudeťáci a osobně je vnímám též jako trvalou hrozbu české státnosti. A pokud jde o politiky, tak mě nejbližší je pan Okamura, který o problému migrace mluvil už před lety; byl tupen, vysmíván, že slyší trávu růst - a nyní je to, o čem mluvil před lety už obecně známou skutečností!!!
Komedie s "uprchlíky": Každý rok potřebuje EK dostat do EU 1,4 milionů islámských migrantů, aby do roku 2050 splnila plán. A rozhodně nepřestane. Konec citátu. ab&ac

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód