Odpověď na příspěvek: Re: Martine, probodněte se!

Od: Anonym: ab&ac <> ( ---.poda.cz )
Kdy: 24. 06. 2017 07:26
Předmět: Re: Martine, probodněte se!

Jeden příhodný komentář k věci odjinud:
Církevníci prosazující u nás muslimské imigranty bez ohledu na obavy národa, argumentují tím, že jednají jako milosrdný Samaritán.
Podívejme se na problém blíže.
Lk. 10:30 "I odpověděv Ježíš, řekl: Člověk jeden šel z Jeruzaléma do Jericho, i upadl mezi lotry." Lk. 10:33-35 "Samaritán pak jeden, cestou se ubíraje, přišel až k němu, a uzřev jej, milosrdenstvím hnut jest. A přistoupiv, uvázal rány jeho, naliv oleje a vína, a vloživ jej na hovado své, vedl do hospody, a péči o něj měl. Druhého pak dne odjíti maje, vyňav dva peníze, dal hospodáři, a řekl jemu: Měj o něj péči, a cožkoli nad to vynaložíš, já když se vrátím, zaplatím tobě.
Zraněný byl zřejmě Žid. Vzdor tomu, že Židé se Samaritány nevycházeli (J. 4:9 - podobně jako dnes muslimové s křesťany),Samaritán se zraněného ujal, ošetřil ho, ale nenechal ho odvézt k sobě domů, nýbrž do nejbližší hospody, kde se mu finančně postaral o další ošetřování - zraněný Žid byl pak ošetřován ve vlastním, nikoli cizím, samařském prostředí. JEDNEJME TAK I MY!!!
Jsem si jist tím, že Spasitel, když pronášel tento výrok, myslel i na naši situaci. Problémem církevníků je i to, že plni pýchy jdou NAD rámec Písma. Musím konstatovat (jako už mnohokrát), že Písmo nelze jakkoliv vylepšit, byť se o to mnozí církevníci až křečovitě snaží. Pro ty, kteří tak činí platí tato slova Písma:
2J. 1:9 "Kdo zachází dál a nezůstává v učení Kristovu, nemá Boha; kdo zůstává v jeho učení, má Otce i Syna." (EP)
Takže pomáhat ano - ale nikoliv u nás doma. Pobyt muslimů na našem území nese s sebou i určitá rizika, z nichž zmíním toto, cituji odjinud:
"Pomoc muslimům u nás doma má mj. i toto úskalí: Přijmeme-li byť jen jediného muslima, či jedinou muslimskou rodinu, vzdáváme se tak části našeho území. A toto území, zpočátku nevelké, se časem rozšíří tak, že vzniknou no-go zóny, takové, jak je známe z měst západní Evropy. A postupem času se ve vlastní zemi staneme cizinci, jsouce muslimy, neuznávajícími naše zákony přečísleni a podmaněni. Skutečně chceme skončit jako Arméni v osmanské říši??? Kdo si dnes vzpomene na 1,5 miliónu nevinně utracených Arménů??? Tak toto si církevníci propagující pomoc muslimům u nás doma chtějí vzít na zodpovědnost?"
"Všude tam, kde žijí muslimové (rodina, byt, dům, město), existuje de facto "umma", tedy komunita muslimů - to je nepopiratelné. A tato komunita z muslimského hlediska existuje i de iure, a proto se uvnitř ní aplikuje muslimské právo - šaría, které je v rozporu s právem hostitelského nemuslimského státu. A hranice této "ummy" nejsou stanoveny žádnou úmluvou, či dohodou - a budou se tudíž měnit. A že se budou vzhledem k vysoké muslimské natalitě rozšiřovat, je myslím, jasné. A pokud jde o muslimské radikály: ti operují (jak zkušenosti ze západní Evropy ukazují), právě z takového, muslimy obsazeného území."
Myslím si že ten, který neomezeně vládne dolarem (nikoli rublem, juanem či randem), pojal úmysl zahltit Evropu muslimy z Asie a Afriky - viz projekt EUROMED. Za své dolary angažoval zhruba 30 000 lidí, kteří jeho záměr realizovali a realizují dosud. A na ně navazují už jím neplacení lidé, kteří tyto lidi umísťují v cílových zemích - tedy nejrůznější neziskovky, "sluníčka" či církevníci, kteří zaštiťujíce se falešným samaritánstvím ohlupují společně s mocnými tohoto světa národ, který se běženců oprávněně obává. Národ - z něhož žijí - a na nějž kašlou!!!
Tedy i církve slouží komusi mocnému v pozadí, jehož neznají, a který má na rozdíl od Boha (Jr. 29:11) s námi myšlení o trápení - a nikoli o pokoji!!! Co na to Písmo?
2Kor. 6:14, 15 "Netáhněte jha s nevěřícími. Nebo jaký jest spolek spravedlnosti s nepravostí? A jaké obcování světla s temnostmi? A jaké srovnání Krista s Beliálem? Aneb jaký díl věrnému s nevěrným?" 1Kor. 7:23 "Za mzdu koupeni jste, nebuďtež služebníci lidští."
Dnes církve nevyslyšely obavy národa z muslimské invaze, která se na nás valí. Ještě jsem neslyšel žádného církevního představitele, aby na jakémkoli lidovém shromáždění pronesl k národu ono biblické "Nebojte se!"
Zdá se, že křesťanské církve byly, jsou a budou služebníky těch mocných - nikoli služebníky Božími. Konají sice i dosti dobrého, kterého je třeba si vážit - nicméně je tu propastný rozdíl mezi tím, co od národa berou - a tím, co mu dávají. Bez státních peněz vybíraných NEDOBROVOLNĚ od daňových poplatníků, by se brzy zhroutily. Jejich závislost na mamonu prokázaly i církevní restituce. Jak mohou národu zvěstovat Krista, když národ popuzují???
NIKDO NEDAL TÉTO VLÁDĚ, NEZISKOVKÁM ANI CÍRKEVNÍKŮM PRÁVO HAZARDOVAT SE ŽIVOTY NEVINNÝCH ČESKÝCH LIDÍ!!! Když šlo o církevní restituce, byli církevníci nadmíru aktivní. A teď, když jde o bytí či nebytí národa, církevníci mlčí!!!
To, že chtějí církevníci pomáhat muslimům, je jistě chvályhodné. Ale ať činí tak, aby neohrožovali naše české spoluobčany. Nechť většině národa nevnucují svůj model pomoci - ať tedy pomáhají společně s nevěřícími v bezpečných muslimských zemích i jinde, jak navrhuje náš pan prezident.
Díky Pánu za prezidenta Zemana!!! Kdyby se stal prezidentem pan Schwarzenberg, kterého tak vehementně, až fanaticky prosazovaly církve, bylo by to u nás jako v sousedním Německu. Představitelé církví nemají dar rozpoznání časů!!! Neuvěřitelná slepota!!!
Církve se staly pohoršením a překážkou mnohým na cestě ke Kristu! A dnes se stávají dokonce bezpečnostním rizikem. A já se ptám: Mají za těchto okolností křesťanské církve vůbec postačující důvod své existence??? Kéž se český národ vrátí ke Kristu! Kéž se naše země stane útočištěm pro nejen pro křesťanské uprchlíky ale i pro lidi ze západní Evropy (která již nemá budoucnost pro které bude život v jejich zemích již brzo nesnesitelný!!! ab&ac