Odpověď na příspěvek: Re: aeronet

Od: Anonym: ab&ac <> ( ---.poda.cz )
Kdy: 15. 06. 2017 16:22
Předmět: Re: aeronet

Vážený pane faráři! Milý příteli a bratře - určitě nikoli v Kristu!
Nepochybuji o tom, že si na dobu "postfaktickou" zvykáte jen velmi těžko - zatímco v době postpravdivé se cítíte jako ryba ve vodě. Mezi Vašimi "fakty" vážený pane faráři, a pravdou je totiž veliký rozdíl. Pramenů je dnes možné najít tolik, že o ně doslova zakopáváme. Stačí jen vyjet ven a nebýt slepý - což zřejmě nebude Váš případ. Fakta dnes prostě nelze nevidět - pokud ovšem není člověk úplně zaslepený.
Př. 22:3 "Opatrný vida zlé, vyhne se, ale hloupí předce jsouce, těžkostí docházejí." Tím je řečeno vše.
Rád bych se dožil toho, aby církve neparazitovaly na národu, který dnes už nekonečně popuzují, aby konečně žily ze svého, totiž z prostředků svých věřících - a nikoli z peněz nás všech, ponejvíce nevěřících. Pak se totiž ukáže, nakolik si tito "věřící" své církve skutečně váží, co jsou pro ni ochotni obětovat - zda jim vůbec jejich církev za to stojí, aby pro ni "pustili" nějaký ten šesták. ab&ac