Odpověď na příspěvek: Reakce na názor D. Sedláčka

Od: Uživatel Evangnetu Rostislav Kučera <>
Kdy: 07. 12. 2012 13:44
Předmět: Reakce na názor D. Sedláčka

Chtěl bych reagovat na Poděkování br. Sedláčka synodní radě. Je to skutečně vyjádření loajálního zaměstnance SR. Proto chci jen krátce reagovat, protože delší reakce by byla ztrátou času. Naše společnost je rozdělena na dvě skupiny. Na skupinu lidí, které současný režím vládnutí s mafiemi a kmotry nevadí. To pro ně není důvod, proti čemu by měli protestovat.Možná jim z toho plynou i jisté výhody. Pak je tu větší skupina lidí, na které denně dopadají exekuce, ztráta zaměstnání nebo jsou zdravotně postiženi. Z této skupiny jistá část volila komunisty, buď z naivity, že jsou schopni jejich problémy vyřešit nebo čisté jako protest vůči praktikám současné garnitury. Problémy a postoje lidí v těchto skupinách je jistě složitější, já jsem je zúžil jen na tuto obecnou problematiku. Osobně bych komunisty nevolil z žádných pohnutek. Nevěřím, že by jejich ideologie vedla k něčemu lepšímu než je současný systém. Ale i když by volby vyhráli, tak se jich neděsím, protože nemají možnost provést nic, co tu bylo v minulosti. Velkého bratra za zády nemají a náš stát je součástí NATO a EU, což dostatečně zabezpečuje demokratický vývoj v naší zemi. Proto vyjádření D. Sedláčka chápu jen jako loajální postoj vůči SR, protože si myslím, že je inteligentní člověk a ví, že u nás se tohle prostě opakovat nemůže. Dnes může u nás každý studovat VŠ, pokud má dostatečné finanční prostředky. Dnes může bydlet bez strachu, že přijde o střechu nad hlavou, když má dostatečné finanční prostředky. No nebudu vyjmenovávat, co dnešního člověka ohrožuje. To ví každý sociálně cítící člověk. Ale prosím, řekněte mi, proč toho poslance chtějí nechat trestně stíhat, když tak oddaně hlasoval??

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód