Odpověď na příspěvek: Re: Evangelíci a Evropská Unie

Od: Anonym: Anna Glacová194.228.169.--- )
Kdy: 19. 01. 2012 19:37
Předmět: Re: Evangelíci a Evropská Unie

Co byste k tomu chtěl slyšet věcného? Vždyť EU mluví do všeho a dost často jsou to velmi odborné "lékařské pindy" slovy Drvoštěpa z Lotranda nebo vysloveně věci, z kterých se chce člověku zvracet. Prostě o tom, jak je vše krásné, no problem, hlavně aby v tom méně podvolném Česku (a Moravě :-))si to nedělali moc po svém - např. v oblasti přizpůsobování školství se nás to přímo bytostně dotýká - praktické školy, bez které se náš pěstounský syn prostě neobejde, mají být velmi omezeny, aniž by ovšem vznikly skutečně slušná místa s asistencí inkluzivní pro tyto pěstounské deprivované děti na ZŚ. Důsledkem bude, že našemu dítěti se bude opět nadávat do sběratele pětek aj., protože školu,která je pro tyto děti uzpůsobená, v rámci rovných práv zavřou. Když jsem psala ministrovi Dobešovi, stručně co to je za hovadinu a že ať kouká napřed ta místa pro postižené děti na ZŠ udělat včetně asistence a pokud to bude přes 30 km tak i s dopravou, poněvadž tyto děti se neumí pohybovat samostatně a jak se tam dostanou - a teprve ať následně něco ruší, lakonicky mi odpověděl, že on to jaksi nemá na starost, že to kraje - protože v EU je to tak obvyklé. ovšem na ministerské nařízení,to už jaksi nedodal.(V Holandsku se tyto systémy ruší, protože jde vidět, že pokud škola integrovat nemá zájem a má to povinně, tak to nejvíc odnášejí ty děti. Nic proti inkluzi, která, když je dobrovolná a je o to na všech stranách zájem, tak to je pro ty děti prospěšné.) O tom, že se děti budou počítat podle toho, jestli mají cikánský obličej (rysy), to už mi zavání přímo praktikami hodnými špatných Němců za druhé války. Kvůli prevenci. To je zase důsledek slaďování práva v oblasti sociální s EU. Kvůli právům dětí. Takže děti mají právo na EU právo, ale jaksi nemají právo slušně žít v pokoji a pohodě. Atd…Nemá cenu zabíhat do detailů. A všude školení, školení, školení - o věcech, které povětšinou známe, ale aby se odsedělo těch 400 hodin na preventistu atd…V takovém případě absolutně nemám zájem (až na ten mír) si jen myslet, že chci mít něco víc společného s EU - přestože chci zůstat evangelíkem (českým :-))

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód